2737
2739
خیر مدام در حال فعالیتن...اما در جامعه ی ما اکثر خانوما وظیفه ی کسب درآمد ندارن و شیوه ی درست زندگی ...

اتفاقا خانمهای کارمند که درآمد دارند پشت میز نشین اند و حرکت ندارند زیاد..

خانه دارها که همه اش در حال فعالیتن...از حرف ات احساس توهین کردم

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عالی بود قابل توجه اونهایی که فکر میکنن طبیعی بهتره

نه بابا الکیه

هیچ منبع علمی معتبری همچین چیزیو توصیه نمیکنه

اتفاقا سرصبحی یه دور زدم بخاطر این تاپیک توی گوگل اسکولار ببینم شاید چیز جدیدی باشه و من ندونم.دیدم نه همون قبلیه

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2728
اگه ورزشکار نیستین قطعا فعالیت زیادی دارین که ورزش حساب میشه

عزیزم فعالیت صرف اصلا ورزش محسوب نمیشه . طبق نظر خود صاحب نظران تربیت بدنی ، فعالیتی ورزش محسوب میشه که هدفمند باشه و سبب بالارفتن معنادار ضربان قلب و گردش خون بشه .

وگرنه کارخونه هرچقدرم زیاد باشه ورزش محسوب نمیشه 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

قطعا یک بدن ورزیده برای زایمان چه سزارین و چه طبیعی بهتره

اما اینکه اگه ۸ ساعت ورزش نداشته باشی زایمان طبیعی کنی دیسک میگیری صد در صد غیرعلمیه

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2738
کاره خاصی قبلش انجام دادین؟

از هفته ۳۶ با توپ های مخصوص زایمان ورزش کردم و از همون هفته ۳۶ تقریبا روزی یه ساعت پیاده روی هم میکردم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
نه بابا الکیه هیچ منبع علمی معتبری همچین چیزیو توصیه نمیکنه اتفاقا سرصبحی یه دور زدم بخاطر این تاپ ...

من که میخواستم زایمان کنم مامانم استرس گرفته بود انقدر بهم توصیه کرد که اگه کسی بهت گفت طبیعی خوبه انجام نده‌ ‌. چند تا مثال وحشتناک برام اورد. خودشم هر سه تا بچشو سزارین کرده.

من که میخواستم زایمان کنم مامانم استرس گرفته بود انقدر بهم توصیه کرد که اگه کسی بهت گفت طبیعی خوبه ا ...

عوارض زایمان طبیعی به مراتب برای زن کمتره تا سزارین

من درجریان شرایط مادر شما نیستم

از لحاظ علمی میگم فقط

عوارض زایمان طبیعی به مراتب برای زن کمتره تا سزارین من درجریان شرایط مادر شما نیستم از لحاظ علمی م ...

مادرم سر من دو روز درد داشته و دکترا به سختی اجازه سزارین داده بودن

مادرم سر من دو روز درد داشته و دکترا به سختی اجازه سزارین داده بودن

خب؟!

زایمان طبیعش پیشرفت نکرده سزارینش کردن

مشکل کجاست؟