2726

من که ورزشکار نیستم ولی خداروشکر از زایمانم خیلی راضی بودم و چند بار دیگه هم قرار باشه زایمان کنم حتما طبیعی رو انتخاب میکنم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منبع حرفتون رو بذارید شما فکر میکنید غربیا مدام در. حال ورزشن ؟؟زایمان سزارین هم به ندرت انجام ...

خیر مدام در حال فعالیتن...اما در جامعه ی ما اکثر خانوما وظیفه ی کسب درآمد ندارن و شیوه ی درست زندگی رو نمیدونن

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2728
من که ورزشکار نیستم ولی خداروشکر از زایمانم خیلی راضی بودم و چند بار دیگه هم قرار باشه زایمان کنم حت ...

اگه ورزشکار نیستین قطعا فعالیت زیادی دارین که ورزش حساب میشه

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
روزی هشت ساعت ورزش؟!!!! مگه مسابقه دارن! 

دوباره عنوان رو بخونید ورزش یا کاری مشابه

اقا من خودم طرفدار سزارینم ولی 8 ساعت ؟؟؟؟   89 درصد؟؟؟   اینجوری که همه زن های ایرانی ب ...

۸ ساعت فعالیت مشابه...یعنی نخوری بخوابی...بله این آمار دقیقه

اگه ورزشکار نیستین قطعا فعالیت زیادی دارین که ورزش حساب میشه

من درکل از قبل بارداریم همیشه  پیاده روی زیاد میکردم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
خیر مدام در حال فعالیتن...اما در جامعه ی ما اکثر خانوما وظیفه ی کسب درآمد ندارن و شیوه ی درست زندگی ...

خوب الان نصف بیشتر شغلهای جهان خدماتی هستن منشی برنامه نویس فروشنده و ،،،،،هیچ کدوم کارها فعالیت ورزشی نداره 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

من و چندتا از اطرافیانم ک زایمان طبیعی داشتیم اونم فقط یه زایمان ب کمردرد دچاریم نمیتونم بچمو بغل کنم یا زیادبشینم و سرپا وایسم تا بحال دکتر هم نرفتم حتما بخاطر زایمانه..چون من همش تو خونه ام اصلا تحرکی نداشتم

2706