2733
2734
طبیعی شیرم ادم بیشتر داره فکر کنم. من قطره شیرافزا هم خریدم

نمیدونم نشنیدم.ولی اینو شنیدم که رحم و شکم زودتر جمع میشه.من نی نیم خیلی سخت سینمو میگیره.روزای اول همون یکمی که بزور بهش شیر میدادم قشنگ درد پریودی تو رحمم احساس میکردم .واقعا به این حرف رسیدم که میگن نی نی شیر خودمونو بخوره زودتر شکم و رحم جمع میشه

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچند ساعت شیر میخوره؟راحت سینتو میگیره؟وزنش چقدربود؟

اگه شیر خشک بدم بهش تا سه ساعت یا بیشتر شیر نمیخوره ولی وقتی شیر خودمو میدم بهش تند تند بیدار میشه آخرش هم مجبورم شیرخشک بدم بهش که دو سه ساعت بخوابه 

معمولا شبا شیر خشک میدم روزا سعی میکنم هرجوریه شیر خودمو بدم بهش ولی حس میکنم دارم ضعیف میشم مدام سرگیجه دارم 

نی نی من توی هفته ی ۴۰ به دنیا اومد ۳کیلو و ۱۰۰ بود یکم ریز بود چون جفتم خوب خونرسانی نمیکرد بهش 

لیدی میل و کباب و بستنی یکم کمک کرد بهم برای وزن گیریش 

شما هم اگه باردارین استفاده کنین برای من با وجود مشکل بندنافم جواب داد

2731
اگه شیر خشک بدم بهش تا سه ساعت یا بیشتر شیر نمیخوره ولی وقتی شیر خودمو میدم بهش تند تند بیدار میشه آ ...

نه من مینیم بدنیا اومده پونزده روزشه.برای شماهم نی نیتون سخت میگیره سینتونو؟یاشیر کم دارین؟

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
اگه شیر خشک بدم بهش تا سه ساعت یا بیشتر شیر نمیخوره ولی وقتی شیر خودمو میدم بهش تند تند بیدار میشه آ ...

من ۳۶ هفته و دو روزم وزنش ۲۷۰۰ گفت.بنظرت تا تولد چقدری میشه؟

2740
اوخی😍 بچه اولته؟ نمیترسی🙄 چه حسی داره؟ اصلا میتونی بخابی ادم میترسه😬

آره عزیزم بچه اولمه 

دروغ چرا بعضی وقتا میترسیدم ولی وقتی نی نیم اومد بغلم همه ی ترسا رفت 

آدم مادر که میشه صبرش زیاد میشه

اصلا فکر نمیکردم اینقد عاشقش بشم

من ۳۶ هفته و دو روزم وزنش ۲۷۰۰ گفت.بنظرت تا تولد چقدری میشه؟

هر هفته حدود دویست گرم اضافه میشه وزنش 

حالا بستگی داره چند خفته زایمان کنی