2752
2734
همه فکر میکنن از گرمیه ولی دکتر طب سنتی میگفت از چربیه ترنجبین و و سیرخشت گرمه و باعث از بین رفتن ز ...

زردی بخاطره عملکرده کبده.‌که باید بیلی روبینو دفع کنه. ربط

ی ب گرمیجات نداره اصلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب خیلی خوبه تو از پسش بر میای  راستی چند کیلو اضافه کردی؟

۱۴ کیلو ولی چون قدم بلنده معلوم نیس آنچنان.خودمم لاغر بودم قبلش نه خیلی ولی چون ورزش سنگین میکردم وزن نمیگرفتم.الان خوشالم که این پایین تنه ی مبارک یکم به رووو اومده 😂😂😂😂😂😂

2731
خانمامن بی اشتهام ۴ماهمه عیب نداره😖😖😖۶۰کیلوام تغییر نکردم😔😔

تو ۴ ماه که طبیعیه من تا هفته ۲۰ چهار کیلو کم کردم از ۶۲ رسیدم ۵۸ الان شدم ۶۳ تازه

هنوزم ویار دارم تازه😓

خدا کنه. من دست تنها هم هستم . هرچی زودتر بتونم روپا بشم به نفعمه. نمیخوام مادرشوهر بیاد پیشم اخه

خوبی طبیعی همینه.که زود سرپا میشی ولی سزارین تاموقع زایمانش خوبه درد نداری ولی بعدش تا چند روز باید ازت مراقبت کنن.من یساعت بعد زایمان گفتن میتونی مرخص شی اگر دوست داری.بعد زایمان راحت با پای خودت میری بچت و بغل میگیری و میری خونه تازه قبلش نی نیتو میارن و راحت بهش شیر میدی

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
خوبی طبیعی همینه.که زود سرپا میشی ولی سزارین تاموقع زایمانش خوبه درد نداری ولی بعدش تا چند روز باید ...

طبیعی شیرم ادم بیشتر داره فکر کنم. من قطره شیرافزا هم خریدم

2706