2737
2734

سلام،کیا عروسِ یه خانواده ی تحصیلکرده و با موقعیت بالا هستن؟! منظورم خانواده ایه که استاد دانشگاه و پزشک و غیره باشن

مثلا فرض کنید جاریتون عضو هاي علمیه علوم پزشکی 

خواهرشوهرتون مدیر مدرسه و.... 

برادر شوهرتون مهندس و....

میخوام بدونم خودتون هم خانواده ی تحصیلکرده ای داشتین یا فقط خودتون شاغل و تحصیلکرده بودین؟!؟!؟!

🌹بنام خداوند بخشنده ی مهربان🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

به جز شوهرم هیچ کدوم تحصیلات بالای لیسانس ندارن و شاغل هم نیستن حتی 🤭

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

اینجا همه خانواده خودشون همه پزشک و تاجرن خانواده شوهرشون سیکل و بی سوادن😑

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738

عزیزم خانواده معمولی با ابرو اکه کسی داسته باشه.‌خودش تحصیللت و ... داشته باشه کافیه. برای دختر. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

با سلام

میتونه متفاوت باشه

مثلا من دو تا دایی دارم که هر دو دکترن و مامانم وکیل و پدرم مهندس و کلا تحصیل کرده هستن

ولی یکی از زندایی هام خانوادشون همه زیره دیپلم ولی خودشون متخصص

و اون زن دایی دیگم همه فامیلشون متخصص هستن و خودشونم دکترن

یعنی متفاوته

من برادر شوهرم دکترا، خواهر شوهرام فوق لیسانس و لیسانس و‌جاریم هم فوق لیسانس و همه شاغل و برادر شوهرم هیئت علمی و رییس اداره هستن...

خودم هم دبیر و لیسانس..خانواده خودم هم تحصیل کرده.

2706