2737
2739
عزیزم فکر کن مرده و فاتحش رو بخون واقعا پسر بی ارزشیه

مردنش واسم مهم نیس چون پشت سرم خیلی حرفا گفته میترسم از اینک دوباره بعذ دوسال سر و کلش پیدا شده و میترسم بره ب گوش بابام برسه و چون من اول بهش اس دادم من بدبخت شم با اینک ففط ی شب باهاش حرف زدم بخدا خیلی حس بدی دارم تورو ب ماتم حسین دعام کنین خانوما دلم اشوبه میترسم 

میدونین ک پسر هرکاریم کنه بازم میگن دختر مقصره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردنش واسم مهم نیس چون پشت سرم خیلی حرفا گفته میترسم از اینک دوباره بعذ دوسال سر و کلش پیدا شده و می ...

انشاالله خدا به حق امام حسین آبروت رو حفظ کنه... هیچ غلطی نمیتونه بکنه فقط ن جواب خود بی غیرتش رو بده ن دوستای الدنگش رو

2731

خدایی استارتر تاپیک زده از مشکلش گفته حالا بعضی ها به جای راهنمایی میان حرفای بی خود میزنن که هیچ ربطی به موضوع نداره شما خودت بودی ناراحت نمیشدی که به تاپیک تو اهمیت نمیدن و یه مشت حرف بیخود میزنن

استارتر جان به نظرم که این پسر عمه ت رو بلاک کن و به طور جدی بهش بگو اون موقع بچه بودم و از بی کاری به تو پیام دادم که تو وهم برت داشته و رفتی پشت من دری وری گفتی دفعه اخرت باشه از این چرت و پرت ها پشتم میگی من اصلا تو واسم مهم نیست هر کی هم تو فامیل چیزی بهت گفت تو برخورد جدی کن تا حساب کار دستشون بیاد

2740
انشاالله خدا به حق امام حسین آبروت رو حفظ کنه... هیچ غلطی نمیتونه بکنه فقط ن جواب خود بی غیرتش رو بد ...

همه چی رو فراموش کرده بودم ولی دوشب پیش عموم گف میدونسم ک باهاش حرف میزدی خدا لعنتش کنه ی شب باهاش حرف زدم وقتی فهمیدم دوسم داره کنار کشیدم چون میدونسم ک اخر عاقبت نداره... ولی رفته ب عموم گفته ک اومد التماسم کرد ک دوست دارم(ینی من)ترسیدم فامیلای بابای من وحشتناکن الان ک عموم فهمیده میترسم ب بابام بگه ولی عموم گف اگ میخاستم بگم دوسال پیش میگفتم 

دعام کنید این روزا حالم خیییلی بده این همه سال رو با ابرو زندگی کردم ولی میترسم ی اس از سر ندونم کاری ابرومو بریزه

خدایی استارتر تاپیک زده از مشکلش گفته حالا بعضی ها به جای راهنمایی میان حرفای بی خود میزنن که هیچ رب ...

فامیلای بابام همشون بیشعورن فقط کافیه ب گوش عمه هام برسه ی جوری ب گوش بابام میرسونن ک دیگ تهشم خودشون میبافن و بابامم فک میکنه من چ جور رابطه ای باهاش داشتم سرمو میبره 

فامیلای بابام همشون بیشعورن فقط کافیه ب گوش عمه هام برسه ی جوری ب گوش بابام میرسونن ک دیگ تهشم خودشو ...

پسر عمه ت انقدر ادم نیست که این کار رو نکنه؟سنش کمه نه؟ کسی اگه کسی رو دوست داره هیچ وقت اینطوری ابروش رو نمیبره حالا چی باعث میشه که تو ازش خوشت نیاد باهاش حرف بزن اگه دوست داره از این کاراش دست برداره

2706