2737
2739

چند ماهشه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اذیتش نکن پسر من از نوزادی شبا شیر نمیخورد بیشتر ارامششو بهم میریزی.

هزارتا کار هست بینیسو بگیر بیدار میشه ولی ارزش نداره.

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
2731

اروم بزن کف پاش 

دستتو بزار روی صورتش

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738

تا ۳ یا ۴ ساعتم اشکال نداره اگه خوب شیر خورده باشه اذیتش نکن ولی میتونی کف پاشو نوازش کنی پشت کمرشو ماساژ بدی البته بچه من اینکارارو میکردم عمیقتر نیخوابید☺

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...

عزیزم‌دختر منم اینجوری بود.. ی وقتایی صورتشو اروم با دست خیسم نم دار میکردم باز فایده نداشت .. اخه بیدار نمیشد.. 

دکتر گفت ۲۰ روز به بعد نباید بیدار کنی هر وقت بیدار شد شیر بده

🔕  لایییکک نکنیییییییییین  🔕

بزار بخوابه

اگه گرسنش بود حتما بیدار میشد

اگه از الان عادتش بودی اونوقت دیگه هرشب هر دو ساعت به دو ساعت برات بیداره

بیدارش نکن

اما هر یک ساعت خودت بلندشو دست به بدنش پیشونیش بزار قندخونش نیفته بدنش یخ نکنه ...

اما بیدلرش نکن الکی بزار بخابه

کاریش نداشته باش هر موقع گشنه اش شد خودش تکون میخوره.ولی چون پنج روزشه یکساعت دیگه بیدارش کن یا سینتو بزار جلو دهانش خودش مک میزنه.تا ۴۰ روزگی بهش بده یا بیدارش کن.از ۴۰ روز ب بعد مشکلی نداره تا صبح شیر نخوره

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2706