2737
2739
عنوان

چطوری به یک زن بفهمونیم که شوهرش داره خیانت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1411 بازدید | 95 پست
اخه ما چیکاره ایم زندگی کسی بهم بزنیم خیلی‌معذرت میخام منظورم ب شما نیس اصلن  راس گفتن بضی خان ...

دقیقا شاید می‌دونه زنش و میخواد با سیاست شوهرشو به راه بیاره و زندگیش به هم نخوره .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون ب شوهرت بگو ب درک بزا بره بکشتش بحث ناموسه الکی ک نیس

شوهرم که بفهمه واویلا. .ترجیح میدم نفهمه چون یک ذره حساس شده الان خون خونشو میخوره

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
2728
عزیزم اون مرد به خود من داره نخ میده. .. واقعا حالم از هرچی مرد بهم میخوره مگه همیشه نمیگیم ما زن ها ...

از راه دیگه نخشو ببر .چرا زندگیه زنشو به هم میزنی ؟!

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
دیگه بدتر اونوقت میگهفلانی نشسته زیر پای شوهرم از را بدرش کرده اسمتو میندازه تو دهنا .بعدم مگه میشه ...

واقعا متاسفم من آگه چیزی داشتم الان اینجا تاپیک نمیزدم که زنش بفهمه من شوهر دارم بچه دارم و با دنیا هم عوض شون نمیکنم  

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
2738
شوهرم که بفهمه واویلا. .ترجیح میدم نفهمه چون یک ذره حساس شده الان خون خونشو میخوره

پس باید خیلی بترسی چون پات میاد وسط و زندگیه خودتم به هم می‌ریزه

گلم شما فکر زندگی خودتو میکنی ولی فکر‌زندگی دیگرانو نمیکنی؟ خب ممکنه باعث شی اون خانوم خون خونشو بخوره اون خانومشه مامانش نیس ک بابت تربیتش حساب پس بده

سعی کن یجور دیگه حلش کنی خدایی نکرده زندگی کسیو خراب کنی سر خودتم میاد

همسرم دلیل من است. 💜🌱
چرا تو چند تا از تاپیکتا باز مورد توجه مردای دیگه بودی ازقبیل همکار شوهرت و فلان یا مزاحم تلفنی... چ ...

عزیزم ایشون همون همکار شوهرم هستن که گفتم قبلا. .. مزاحم تلفنی هم که معمولا همه دارن  و داشتن

من یه بار به شوهرم گفتم این پسر عموت خیلی هیزو کثیفه، خیلی رو من زومه، گفت تو از زاویه دیدش خارج شو. ...

میگفتی زاویه دیدو برام مشخص کن لطفا خخخخ

من یه بار به شوهرم گفتم این پسر عموت خیلی هیزو کثیفه، خیلی رو من زومه، گفت تو از زاویه دیدش خارج شو. ...

واقعا بعضی مردها چقدر جرات دارن با فامیل و دوست خودشونم. ..

2706