2733
2734
عنوان

چطوری به یک زن بفهمونیم که شوهرش داره خیانت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1408 بازدید | 95 پست
هرجوری هس بگو والا ادم بدونه بهتره اون بدبخ چه گناهی کرده ادامه بده با یه ادم پست پس فردا صد تا مریض ...

منم دلم همینو میخاد اینطور مردها باید ادب بشن

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با یه خط‌ناشناس یه پیام بدی به زنه دیگ شاخکاش درمیاد رادارش فعال میشه خودش میره پی‌کارای شوهرش و متو ...

خط ناشناس از کجا بیارم همه سیم کارت ها کارت ملی میخاد

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
2728
منم دلم همینو میخاد اینطور مردها باید ادب بشن

اره وقتی خیانت کرده باید تاوان بده اون زن هم براش سخته ولی ندونستن براش بدتره واالا چون ادمی خیانت کنه دس بردار نیس

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
اره وقتی خیانت کرده باید تاوان بده اون زن هم براش سخته ولی ندونستن براش بدتره واالا چون ادمی خیانت ک ...

خیانت ش هنوز جدی نیست در حد چت و ... ولی این مردها دیگه شورشو درآوردن

2738
وای نگو گناه داره😟😟😞😞😞 ادم اینجور مواقع کر و‌کور باشه بهتره شاید اون اقا الان در تلاشه اون خی ...

در مواردی هم دیده شده نه تنها تموم نکرده بلکه انقد ادامه داده تا شخص سوم باردار هم شده!!

از کجا می دونی که ادب میشه ؟! شاید اینطوری آینده ی خانم تباه تر بشه .

نمیدونم بخدا ... ولی دلم میخاد زنش بفهمه 😠😠😠

در مواردی هم دیده شده نه تنها تموم نکرده بلکه انقد ادامه داده تا شخص سوم باردار هم شده!!

اخه ما چیکاره ایم زندگی کسی بهم بزنیم

خیلی‌معذرت میخام منظورم ب شما نیس اصلن  راس گفتن بضی خانوما فتنه گرن

همسرم دلیل من است. 💜🌱
خیانت ش هنوز جدی نیست در حد چت و ... ولی این مردها دیگه شورشو درآوردن

استارتر برو پیش تلفن عمومی به یه نفر یه مقدار پول بده حرفایی که میخوای به زنه بگی رو به اون آدم بگو که همونجا زنگ زده بگه

همینا اگه ادامه پیدا کنه به هرجایی میرسه

آره. . برای همین میخام شاید  همینجا جلوشو بگیرم 

2706