2733
2734
عنوان

مادرشوهرم امروز بی دلیل باهام دعوا کرد ،چطوری باهاش رفتار کنم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1121 بازدید | 51 پست
وای چه بیشعورن بعضیا چه قشقرین این که دیگه فحش دادن نداره دلت نخاسته اون ساعت بری سلام کنی شاید شرای ...

ن مادرشوهرم رو ندیده بودم 

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳

منم مثل خودتم غصه نخور مادر شوهرم ادم خوبی نیست فقط دوست داره براش کار کنی هرجا بری بگی و هرجا نیومد خودتم نری حالا میگه من برام مهم نیست این چیزا اما اگه یکی از این کارا نکنم لپاپر  و چیز میگه 

من حامله بودم بهم بخاطر سقط قبلی دکتر ۳ ماه اول بارداری استراحت مطلق داشتم زورش میگرفت شوهرم کار کنه چیزم‌میگفت منم گفتم دل کمرم درد میاد گفت میخواد بچت بره من انقدر سر حرفش گریه کردم و دل درد کشیدن هیچ وقتم نمیبخشمش انقدر فوش بهم داد انقدر اذیت کرد تو دروه عقدم فقط منتظر روزیم که خدا تقاص دل شکستما ازش بگیره همین

🌹دیگرا چون بروند از نظر از دل بروند⚘                          🌹  تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی⚘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش استارتر ، هر دختری که می رن خاستگاریش می گن سلام داماد خونه داره و طبقه بالا یا پایینه خونه ی ...

من اصلا اطلاع نداشتم،اون موقع دانشجو بودم و 19 ساله ،اصلا سردرنمیاوردم ،مامان و خواهرمم تجربه همخونگی با مادرشوهر رو نداشتن ک راهنماییم کنن 😐

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
حالا ب من بگین چجوری باید رفتار کنم؟نرم خونشون؟ب شوهرمم گفتم ولی خب داشت میرفت سرکار شبم خونه نیس ،د ...

ببخشید ولی من احساس کردم مادرشوهرت خیلی دوست داره و حتی طاقت یکروز دوریتو نداره و دوست داشته بری پیشش تا ببینتت فقط همین 

کاش دهن به دهن باهاش نمیشدی و اصلا وقتی فحش داد نمیرفتی جای خونشون

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)
2728
منم مثل خودتم غصه نخور مادر شوهرم ادم خوبی نیست فقط دوست داره براش کار کنی هرجا بری بگی و هرجا نیومد ...

نمیدونم چرا بعضیا از ناراحت کردن بقیه لذت میبرن

حالا چیکار کنم؟بنظرتون فعلا قطع رابطه باشم؟امروز ک رفتم جوابشو بدم با صدای بلند دیگه دعوا کردیم 

ببخشید ولی من احساس کردم مادرشوهرت خیلی دوست داره و حتی طاقت یکروز دوریتو نداره و دوست داشته بری پیش ...

عزیزم اینجوری نیس ،مادرشوهر من توقع داره همه جلوس خم و راست بشن فقط،،ببخشید میگم چ فحشی داد،،میگفت این چ گوهیه نمیاد بگه سلام ،میگفت خرو گاوم ک همدیگه رو میبینن ی صدایی از خودشون در میارن این بیشعور نه،،بعدم گفت حتما با شوهرش دعوا کرده حالا زورش میاد بیاد اینجا ی سلامی بده

2738
ان شاء الله خدا یه نی نی سالم بهت بده به زودی  دیگه محلشون نده  باهاشون سرسنگین باش احت ...

خدا کنه بچه دار بشم ،میترسم زیر پای شوهرم بشینن بگن این ک بچه دار نمیشه ب چه دردی میخوره

من اصلا اطلاع نداشتم،اون موقع دانشجو بودم و 19 ساله ،اصلا سردرنمیاوردم ،مامان و خواهرمم تجربه همخونگ ...

راستش من ۱۸ ازدواج کردم 

مامانمم تجربه نداشت اما بازم خطه قرمزم بود 

به هر حال این نیز بگذرد ولی فکر جدایی باش

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
اگه بتونی مستقل شی که عالیه ولی اکه شرایطش نیست تو قشنگ جوابشونو بده بگو قرار نیست از راه نرسیده بیا ...

اره شوهرم طفلی خوبه ،باهاش ک بخاطر اونا دعوا نکردم ولی نمیدونم بهش بگم بره با اونا بحث کنه یا ن،اخه میترسم اگه از جانب شوهرم تذکر نبینن بازم تکرارکنن

خوب پس چه مرگش بوده پاچه گیری میکرده

فکر کنم ناراحت بود ک عاشورا خونه مادرم بودم و اینکه میگفت باید بیای خونه من احوال منو بپرسی بعد بری خونت،منم گفتم من تازه دارم از دکتر برمیگردم حالم خوب نبوده اونم گفت ن تو همیشه همبنجوری هستی تو همیشه دو رویی با ما

خدا کنه بچه دار بشم ،میترسم زیر پای شوهرم بشینن بگن این ک بچه دار نمیشه ب چه دردی میخوره

ایشاالله که بحق این ایام خدا دامنت سبز کن استرس نداشته باس امیدت بخدا باشه خدا خیلییییییی بزرگه 

مامانم ک بهش گفتم گیر داده ک باید زنگ بزنم مادرشوهرت آخه تو بی زبونی اینا اذیتت میکنن گفتم ن خودم جوابشونو دادم میگه ن باید من بهش زنگ بزنم 😧

2706