2733
2739
عنوان

مادرشوهرم امروز بی دلیل باهام دعوا کرد ،چطوری باهاش رفتار کنم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1121 بازدید | 51 پست
فکر کنم ناراحت بود ک عاشورا خونه مادرم بودم و اینکه میگفت باید بیای خونه من احوال منو بپرسی بعد بری ...

محلش نذار که که را واگذارش کن بخدا ناراحت نباش اگه میخای انشاءالله مادر قوی باشی محکم باش استرس هم اصلا نداشتع باش تمام تمرکزت هم به شوهرت وخود ت باشه بچه ای که ایشالله خدا بهت هدیه میده 

ایشاالله که بحق این ایام خدا دامنت سبز کن استرس نداشته باس امیدت بخدا باشه خدا خیلییییییی بزرگه  ...

توکل بخدا ،فقط خدا میتونه کمکم کنه

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدا کنه بچه دار بشم ،میترسم زیر پای شوهرم بشینن بگن این ک بچه دار نمیشه ب چه دردی میخوره

ان شاء الله که بچه دار میشی 

شوهرت اگه دوست داشته باشه و پشتت باشه جرات نمیکنن اینجور بگن

2731
نمیدونم چرا بعضیا از ناراحت کردن بقیه لذت میبرن

یه سوال من میخوام مثلراین خانوم متن بزار واسه سوال کردن و این چیزا چطور بزارم هرکار میکنم نمیشه رفتم رو ایجاد پیام اولش نوشته دریافت کننده ها چی بزنم نوشته یک کاراکتر یا بیشتر هرچی میزنم‌نمیشه

🌹دیگرا چون بروند از نظر از دل بروند⚘                          🌹  تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی⚘
یه سوال من میخوام مثلراین خانوم متن بزار واسه سوال کردن و این چیزا چطور بزارم هرکار میکنم نمیشه رفتم ...

ببخشید متوجه سوالتون و منظورتون نشدم ک بتونم راهنمایی کنم،مثل کدوم خانم؟چیکار کنی؟

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
ببخشید متوجه سوالتون و منظورتون نشدم ک بتونم راهنمایی کنم،مثل کدوم خانم؟چیکار کنی؟

یعنی بتونی در مورد یه موضوع پیام بزاری چطور باید بزلرم مثل همین خانوم که برا مادر شوهرش گفت و شما نظر دادین 

🌹دیگرا چون بروند از نظر از دل بروند⚘                          🌹  تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی⚘