2733
2739
عنوان

شوهرم قهر کرد رفت تو هال خوابید

1198 بازدید | 53 پست

ما اقدامیم دیشب و امشب احتمال تخمک گذاری بود دیشب کلی بهش گفتم من پرسیدم موردی نداره باید اقدام کنیم که گفت نه و بد هست و فلان،امروزم من چون با مادرشوهرم زندگی میکنم و مادرشوهرم وسواس داره از صبح داشت رو حیاط زیر گوشه من آب میریخت و میشست و سر صدا میکرد از یه طرف آب نمیومد که هیچ کاری بکنم از اون طرف تا خود غروب بعد اذان زیر گوشم سر صدا میکرد و رادیو آورده بود روشن کرده بودو خلاصه خیلی اعصابمو بهم ریخت،ایم ماهم حدود ۱ میلیون بیشتر پول دکتر و دارو دادیم که بچه دار بشیم که همشم درآمد من بود،دیشبم تا دیر وقت خونه مامانش بود خوابش میومد بهانه میاورد،امروز دوبار بهش زنگ زدم که ماملنت اعصابمو بهم ریخته که جواب نداد عصر هم که اومد تازه رفت از لج من به مامانش خسته نباشیدم گفت.....

یا عماد من لا عماد له,,,,

خودت برو اقدام کن

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
بچه میخوای بیاری عزیزم

😐

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖
2706