2733
2739
عنوان

راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 84 پست
هیچ وقت به این چیزایی که میگی فکر نکردم ینی انقدر غرقه این بودم و هستم که ی سره سوزنم کمبود نداشته ب ...

میخای یه بار تستش کن بههش بگووو ببین من چقدر دوست دارم این کار و اینکار همونا که دوست نداری خودت ..‌برات انجام میدم .‌‌‌...اگر ندیدی گفت وظیفه هر زنیه یا مگر من ازت خواستم یا مگه مجبورت کردم پس اگر میخای لطف و محبت بی نهایت کنی با درایت و برنامه ریزی انجام بده و یک چیز رو برای دست نیافتن همیشه بزار تا عطش در همسرت همچنان بمانه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میخای یه بار تستش کن بههش بگووو ببین من چقدر دوست دارم این کار و اینکار همونا که دوست نداری خودت ..‌ ...

وقتی خودم دردمو پنهان کردم که نبینه خب دیگه چجوری میتونم بهش بگم من بخاطرت انقدر تحمل میکنم

اسب نفس بریده را طاقت تازیانه نیست
2728
وقتی خودم دردمو پنهان کردم که نبینه خب دیگه چجوری میتونم بهش بگم من بخاطرت انقدر تحمل میکنم

خود کرده را تدبیر نیست ....حالا از این به بعد حتی اگر برات اون کار عادی و یا راحت شده میتونی اداشووو در بیاری همیشه لازم نیست خیلی بیش از حد صادق بود گهگاهی باید صداقت رو دور زد بخاطر موفقیت در زندگی و حفظ زندگی و شان و جایگاه خودت

نگران نباش با مدیریت درستش میکنی

شاید باور نکنی ولی دیگه جوری شده که توی بدترین حالت وقتی میبینم اون داره بهش خوش میگذره یا واقعا میبینم بیتهایت لذت میبره همون حالته بد جسمی و روحیم و هردردیم که میکشم بنظرم لذتبخش میشه😢😢😢😢😢

خوب شما بهش پیشنهاد بده

حالا اگه خوشتیپ هست که من میتونم فکرامو بکنم😂😂😂😋😋😋😋😋

یه دختر قوی که قراره به خودش کمک کنه ❤ لطفا وقتی مخاطبم نیستید منو ریپلای نکنید 👻
2738
شاید باور نکنی ولی دیگه جوری شده که توی بدترین حالت وقتی میبینم اون داره بهش خوش میگذره یا واقعا میب ...

ببین عزیزم یه چیز دیگه ما هر چیزی که داریم رو نباید تا تهش مصرف کنیم یا بهتره بگم درست مصرف کنیم چون اگر درست استفاده نشه درد و بدبختی و مریضی اش میمونه برا شما ...اگر میبینی داره از حد عادی و نرمال میگذره میتونی بگی مشکل پیدا کردی و باید بری دکتر و اون عمل رو کمتر کنی به این بهونه ...در هر صورت اعتدال در هر چیزی شرط عقله زیاد روی بیماری و استهلاک رو در سن کم برای شما داره قدر جسمتووو بدون و میانه روی در همه زمینه ها رو داشته باش و حالا یه چیزهایی رو هم اپشن رابطه کن 

خوب شما بهش پیشنهاد بده حالا اگه خوشتیپ هست که من میتونم فکرامو بکنم😂😂😂😋😋😋😋😋

مسخره میکنی؟

انقدر خوش تیپ هست که هیچ دختری نتونه بگه من تیپشو نمیپسندم

ا

ببین عزیزم یه چیز دیگه ما هر چیزی که داریم رو نباید تا تهش مصرف کنیم یا بهتره بگم درست مصرف کنیم چون ...

والا من همین ی مدلی که الان باهم هستیم توی نت دیدم قبلش اگه کسی یهم میگفت فک میکردم سزه کارم گذاشته

مطمئنم هستم که خیلیم راضیه

منظورش برادر شوهرته که مجرده ایشون داوطلب برای جاری شدنن😘

بخدا هر کسی بتونه یکیو معرفی کنه به برادر شوهرم و بپسنده و جوربشه حاظرم هر کاری براش بکنم

2706