2733
2739
عنوان

یک جمله از سیاست زنانه ای که یاد گرفته ای بنویس

| مشاهده متن کامل بحث + 1873 بازدید | 102 پست
اینجوری که شما نوشتی خونده میشه " زنیکه " که فحشه   آدم اولش با یه حرصی میخوندش بعد میفهمه بع ...

این از تکنیکای جذب لایکه😊

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دفعه ی بعد بدترمیکنی انشاالله 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️

😂😂 ن فاز منفی نده اصلا

اگه اونجوری بگی سعی میکنه کارشو درست انجام بده ، یجورایی انرژی میگیره

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

با مردی که خیلی با زنان راحته چه باید کرد

قهر که میکنی مراقب فاصله ها باشید ..                        بعضی ها همین حوالی                                    منتظره جایه خالی برای نشستن میگردن
2731
گل گفتی متاسفانه اکثرن اول کار تریپ صمیمیت و مادر و دختری با مادرشوهر راه میندازن بعدش چوبشو میخور ...

اره واقعا تو دعوا به سر ادم  میزنه  

قهر که میکنی مراقب فاصله ها باشید ..                        بعضی ها همین حوالی                                    منتظره جایه خالی برای نشستن میگردن
با همه ی زنا ؟ یا خواهرش و زنداداش و ..؟

با همه انگاری با همه فامیله 

2740
با همه ی زنا ؟ یا خواهرش و زنداداش و ..؟

حتی با فامیلای دورهم احساس راحتی میکنه 

یکی بهم‌بگه مشکل منه که هرچی میگم پسر ازم‌ناراحت میشه؟؟؟ یا پسرا خیلی لوس شدن؟؟ من اشتباهی نمیبینم ...

مردا هشون اینطورین😑

حتی با فامیلای دورهم احساس راحتی میکنه 

منم همینجوره شوهرم..خیلی باهاش حرف میزنم ک زنا پشت سر کسی ک باهاشون شوخی میکنه حرف میزنن..یا شوهراشون بدشون میاد..اینارو بگو شاید اثر داشت

صلوات

ببین هیچوقت با مرد دعوا نکن

رفتارشو بدتر میکنه

با نرمی باهاش حرف بزن

بهش بگو خیلی خوبه ک باهمه راحتی

اما من احساس خوبی ندارم ک همسرم باهمه خوبه ، دلم میخاد همسرم فقط واسه خودم باشه و ...

اقایون عینه بچه هان

باهاشون راه بیاین ، باهاتون راه میان

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
منم همینجوره شوهرم..خیلی باهاش حرف میزنم ک زنا پشت سر کسی ک باهاشون شوخی میکنه حرف میزنن..یا شوهراشو ...

اصلا هیچی اثر نمیکنه😒😔