2737
2739
عنوان

كسي كه قلبتونو بشكنه تقاص پس ميده؟💔🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 45 پست
هرکه در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش میدهند من اینجوری خودمو آروم میکنم

من واقعا ناراحتم غرورم و گذاشتم كنار خواهش كردم نره با اينكه من اشتباهي نكرده بودم گفتم عشق مهم تر از غروره اما قلبم شكسته🙃💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه واقعا اینقدر دوستت داشته و یهویی محل نمیزاره شاید یه مشکلی براش پیش اومده. صداشو شنیدی؟ مطمئنی حالش خوبه؟ اخه یه بحثی بهونه ای چیزی نبوده؟

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ
من واقعا ناراحتم غرورم و گذاشتم كنار خواهش كردم نره با اينكه من اشتباهي نكرده بودم گفتم عشق مهم تر ا ...

اونی که میخواد بره هرکاری هم بکنی نمیتونی نگهش داری. ممکنه با خواهشات باز برگرده ولی دیگه راه رفتنو بلده، بازم میره

نخواه برگرده، میدونم سخته ولی بزار بره. اینجوری برات بهتره

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
اگه واقعا اینقدر دوستت داشته و یهویی محل نمیزاره شاید یه مشکلی براش پیش اومده. صداشو شنیدی؟ مطمئنی ز ...

اره خودش قطع كرد  بعدشم گوشيشو خاموش كرد صبح روشن كرد زنگ زدم بازم قطع كرد انلاينم شد پيامامو ديد وييسمو هم گوش داد ولي جواب.نداد اين رفتار بي سابقس  

2740
اونی که میخواد بره هرکاری هم بکنی نمیتونی نگهش داری. ممکنه با خواهشات باز برگرده ولی دیگه راه رفتنو ...

اخه خيلي دوسش دارم اولين تجربمه 😔 من براي اون نميدونم چندومي ام ولي اون اوليشه من خيلي دوسش دارم 

اخه خيلي دوسش دارم اولين تجربمه 😔 من براي اون نميدونم چندومي ام ولي اون اوليشه من خيلي دوسش دارم&nb ...

میدونم. تجربه کردم

هیچوقتم یادت نمیره.ولی زمان که بگذره میفهمی رفتنش برات خوب بوده 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
😔😔😔 چرا خب چیشده

نميدونم انقدر حال دلم بده بغض داره خفم ميكنه از ديروز تا الان خواب به چشم نيومده همش گريه چشمام گود شده به جان خودم كه دستم ميلرزه 🙃

به نظرم دیگه التماس نکن نه پیامی بده ن زنگی هیچی. قشنگ از خدا برا دلت آرامش بخواه از خدا بخواه کمکت ...

انقدر ناراحتم كه حس ميكنم هيچ كس ديگه نميتونه به جاش بياد حتي خودشم نميتونه منو مثل قبل كنه شنيدي ميگن صداش شكستن استخون؟ من صداي شكستن قلبمو شنيدم امشب 💔 

2706