2733
2739

من توي كاربري خالم هستم دوستان وقتي براي كسي از هر نوعش بهترين باشي هميشه خودش بگه كه تو بهتريني هيچ ايرادي نداري ازت راضيم يهو يه صبح از خواب بيدار شه و ديگه جوابتو نده زنگاتو قطع كنه گوشيشو خاموش كنه پي ام هاتو ببينه ولي جواب نده 

بدونه خيلي دوسش داري حتي بفهمه داري گريه ميكني ازش خواهش كردم يه فرصت ديگه بده به جفتمون ديدو جواب نداد كلي اس دادم حرف دلمو بهش زدم  هيچ كاري نكنه اخرين پيامم بهش اين بود (گفته بود چجوري خوبيهاتو جبران كنم ) گشتم اين پيامشو پيداش كردم  براش فرستادم بهش گفتم الان وقتشه جبران كني حالمو دوباره با حرفات خوب كن حال خوبمو بهم برگردون نميدونم خوند يا نه ولي جوابي نداده..... 

قلبم شكسته اگه چرا همه عوضي ها خوشبختن ولي كسايي كه ادم خوبي بودن اينجوري قلبشون ميشكنه....💔حال دلم واقعا بده...

انشالله که پس بده😏

دیگر برایمـ مهمـ نیس! از قضاوت و بی انصافیِ هیچ آدمی،دلمـ نمیگیرد :) مـن به مرحله ی پذیرش خود، رسیده ام،نه از تمجید و ابراز علاقه کسے،ذوق میکنم!نه با انتقاد و رفتنِ کسے، بهم میریزم!به معناے واقعی عینِ خیالم نیس! این روزها، همه چیزِ دنیاےِ من، به خودم بستگی دارد! حالِ من خوب است...نه عاشقمـ نه غمگینـم نه دلتنگـ... این روزها جاےِ هیچکس خالے نیست!من در بـے تفاوت ترین حالت ممکن قرار دارمـ👌[لطفا نه درخواست بدین!نه ریپلای کنید!]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرکه در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش میدهند

من اینجوری خودمو آروم میکنم

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
2728

بسپار بخدا تقاصشو پس میده

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
2738

عزیزم متاسفم 😖😖

رابطه‌تان که تمام میشود

هر چقدر هم ناراحت بودید و دلتنگ

دوباره برای شروعش تلاش نکنید

دیر میفهمید

هیچ چیزی مثل گذشته نیست

نقشتان در زندگیش کمرنگتر از وقتیست که اصلا یکدیگر را نمیشناختید !

و احساسات ظاهرا دوطرفه‌تان به هیچ کجا نمیرسد .

شروع دوباره یک رابطه شبیه وصله کردن یک لباس مجلسیست !

شاید ظاهرا پاره نباشد ؛

اما در هیچ مهمانی به کارتان نمی‌آید !

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤

تقاص نمیده.منتظر نباش ک داغون میشی

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
انشالله که پس بده😏

حتي دلم نمياد نفرينش كنم الان صداي روضه ميتد از پنجره اتاقم عاشق امام حسينه منم عاشق امام حسين كرد  امام حسينو قسم دادم حال دلمو خوب كنه🙃خيلي شكستم 

حتي دلم نمياد نفرينش كنم الان صداي روضه ميتد از پنجره اتاقم عاشق امام حسينه منم عاشق امام حسين كرد & ...

کسی که دلتو شکوند دیگه ارزش نداره اگه واقعا میخواست مرد و مردونه پا دلت وامیستاد

دیگر برایمـ مهمـ نیس! از قضاوت و بی انصافیِ هیچ آدمی،دلمـ نمیگیرد :) مـن به مرحله ی پذیرش خود، رسیده ام،نه از تمجید و ابراز علاقه کسے،ذوق میکنم!نه با انتقاد و رفتنِ کسے، بهم میریزم!به معناے واقعی عینِ خیالم نیس! این روزها، همه چیزِ دنیاےِ من، به خودم بستگی دارد! حالِ من خوب است...نه عاشقمـ نه غمگینـم نه دلتنگـ... این روزها جاےِ هیچکس خالے نیست!من در بـے تفاوت ترین حالت ممکن قرار دارمـ👌[لطفا نه درخواست بدین!نه ریپلای کنید!]
2706