2737
2739
عنوان

بهم کمک کنین.بمونم یا جدا شم؟

437 بازدید | 44 پست

سلام خانوما.من ۲۲ سالمه.قد بلندم،قیافه‌ی خوبی دارم،دانشجوی دانشگاه سراسری اقتصاد هستم،انگلیسی و آلمانی بلدم،خونواده‌ی اصیل و خوبی دارم و بسیار سرزنده و بشاشم.حدود دو سال قبل با آقایی آشنا شدم که ۱۲ سال بزرگتره،دیپلم ردیه و ۹ تا برادر خواهر داره.یه چشمش نمیبینه و ورشکست هم شده.الان که اینا رو مینویسم خودم تعجب میکنم که چرا عاشقشم اما هستم.مسئله اینجاست که اون زیاد بمن اهمیت نمیده.میگه دوستم داره و میگه تو از سر من زیادی و میگه تو برای من نمره‌ی بیستی!اما...این یه شریکی داره که خانومه.تو این دو سال هرچقدر گفتم پیاماشو نشون بده نداده.گفتم فقط ببینم چطوری به هم اس ام اس میدین که من خیالم راحت بشه که تو با همکار خانومت صحیح رفتار میکنی‌.میگه بمن دستور نده!و نشون نمیده.

میگه اگه چیزی بینمون بود من تند تند میرفتم مغازه اما میبینی که ۲ ماه یه بار میرم.با اینحال سوال من اینه که چرا دو ساله مقاومت میکنه و پیاماشو نشون نمیده؟من جدا شم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوست عزیز ما که با این توضیحات کاری از دستمون بر نمیاد خیلی هامون هم تصمیماتمون اشتباهه شما چه میدوتی کسی که داره نظر میده ایا تو زندگیش موفق شده؟!!!

بهتره بری پیش کسی که بلده نه مایی که ندیده و نشناخته نظر بدیم

ما همه درد هایی هستیم که راه میرویم با سکوت درد هایمان را مخفی می کنیم ما حقیقتا انسان نیستیم
2738

خواهش میکنم اصلا پا پی رابطه اون آقا با شریک خانمش نشو، و سریعا از این رابطه بیا بیرون 

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   

این مشکل جدی نیست،

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

باورم نمیشه، یک چشمش نمیبینه، ورشکست شده، ۹تا خواهر برادر، ۱۲سال بزرگتر.  همینا کافیه. دیگه اینکه همکارش خانومه و پیام میدن و نشون نمیده دیگه زیادیه. 

مادر بودن یعنی روحت خارج از بدنت زندگی میکنه..........
2706