2733
2739

من که دیوونه شدم ازبس به حرکاتش توجه کردم فقط شبا دوسه دقیقه تکون میخوره قبلا بیشتر بود😥۲۳ هفته ام

از بس رفتم بهداشت ضربانشو چک کردم دیگه روم نمیشه برم

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من شش ماهه زایمان کردم الان یاد روزای خودم افتادم اه که چقد استرس الکی دادم به خودم همش نگران بودم که چرا تکون نمیخوره یا کم تکون میخوره 

الکی به خودت استرس نده هنوز زوده بیست هفته 

من شش ماهه زایمان کردم الان یاد روزای خودم افتادم اه که چقد استرس الکی دادم به خودم همش نگران بودم ک ...

از کی باید مرتب تکون بخوره؟

من که دیوونه شدم ازبس به حرکاتش توجه کردم فقط شبا دوسه دقیقه تکون میخوره قبلا بیشتر بود😥۲۳ هفته ام ...

الکی نگران نشو هنوز وقت داری واسه ثابت شدن حرکات تا ۲۷ هفته هم زمان داری

لازم نیست ۲۴ ساعت حواست باشه هر وقتی که بیشتر تکون میخوره دراز بکش به پهلو چپ تو یه ساعت ده تا تکون مجزا حس کردی یعنی حالش خوبه 

دستمو ول نکن🤲🏻
2740
اتفاقا منم فردا میخوام برم بهداشت...شما بارداری اولتونه؟

اره اوله مامای بهداشت میگه بارداری اول چون پوست شکم سفته درست متوجه نمیشین

الکی نگران نشو هنوز وقت داری واسه ثابت شدن حرکات تا ۲۷ هفته هم زمان داری لازم نیست ۲۴ ساعت حواست با ...

ممنون گلم🙏یعنی اواخر هفته ۲۲ از صبح تا شب حرکت نمیکنه وشبا فقط دودقیقه شاید! نگران کننده نیست؟

جوجومن دقت میکنه ببینه من کی میخابم تکون بخوره.وقتی بیدار هستم میخابه منو سکته بده.قبلا باتکونش از خاب پامیشدم یکی دوروزه خودم پامیشم خیلی هم میترسممیبینم بالنگ و لگد ایشون پا نشدم

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
2706