2733
2734

نگرفتم....دستش خالی بود فقط گل گرفت

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

زایمان اولم دستمون خالی بود چندتا تیکه طلامو بردیم و با یه دستبند تعویض کردیم.

زایمان دومم ولی سورپرایز بود، جبران کرد بنده خدا

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

شوهر من تو کادو خریدن خیلی تنبله. کلا اعتقادی با کادو نداره. کادو تولدهامم خودم یادآوری میکنم با هم میریم میگیریم. از طرفی اگر یادآوری کنم و خودش بخواد چیزی بگیره مطمئنم چیز بدرد نخوری میگیره.

من قراره بیمارستان شخصی زایمان کنم که هزینش حدودا ۶ تومن هست ....با گوسفندی که قراره بخره ۸ تومن میشه ....دیگه فکر نکنم پولی بمونه برای کادو خریدن احتمالا گل بخره

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

خودش گرفت یه انگشتر و یه سبد گل بزرگ 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

آخه پولشو داره 😐 منم اهل کادو گرون و عقده ای بازی دراوردن و ولخرجی نیستم خودش میشناسه منو. ولی سر زایمان دخترم هم که رفتیم طلا بگیریم انفد غر زد اعصابمو بهم ریخت. کلا مثل باباش غرغروئه. آخرین طلامو ۳ سال پیش گرفتم اونم یه چیز نازک الکی مادرشوهرم پرسید این چیه طلائه؟😑

2706