2733
2739

عجب. من اگه جات بودم و موقعیاشو داشتم میرفتم. حالا چی میشه یک دوست اونوری داشته باشی. 

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه سرکارت نداشته وراست میگه برو ببینش بعدم باش برو ترکیه 😂

راستی شما دیشبم همین تاپیکو نزده بودی برام اشنا بود عنوانت 🤔

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...

من جات بودم باش ميرفتم😂

والا از مرداي ايراني خيلي بهترن

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
منم‌گفتم‌غیر از قد چیزای مهمتری هس که ادم دوس داره راجبش بیشتر بدونه😑😑 گف ببخشید به خدا فک نمیکردم ...

به جون خودم فقط یه مردایرانی اینجوری حرف میزنه

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
2738

خلاصه دیشب یهو فهمید من قراره برم استانبول چن روز دیگه از اونجا برم یه شهر دیگه ی ترکیه، الان گیر داده تو رو خدا میخوام ببینمت، میخوام واسه یه بارم که شده تو عمرم تو رو ببینم اگه رد کنی یا نزاری وجدان نداری و این حرفا😐😐

والا فکر نکنم عجیب باشه، اگه جوابش دادی و باهاش دوستی میتونی ببینیش، چه اشکالی داره؟! من شده کسی اومده شهرمون مثل دو تا دوست حتی باهم رفتیم شهر گشتیم یا من رفتم شهرشون همینطور

والا فکر نکنم عجیب باشه، اگه جوابش دادی و باهاش دوستی میتونی ببینیش، چه اشکالی داره؟! من شده کسی اوم ...

اره درسته

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
خلاصه دیشب یهو فهمید من قراره برم استانبول چن روز دیگه از اونجا برم یه شهر دیگه ی ترکیه، الان گیر دا ...

خب بزار ببينتت

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

گفتم آخه بلیطام پشت سر همه میام استانبول از اونجا زود سوار اون یکی هواپیما میشم میرم آنکارا، گف باشه حتی اگه اونجوری بشه به من ساعت پروازتو خبر بده بلیط به انکارا بخرم تو هواپیما باهات صحبت کنم آشنا بشم😧😧😧

گف اگه امام حسینتونو دوس داری در خواست منو رد نکن با هم بریم یه کافی شاپ قهوه بخوریم آشنا شیم از نزد ...

خب برو گلم

2706