2733
2734
صب ساعت ۴ زده بودم که مگسم پر نمیزد تو تاپیکم مجبور شدم الانم یه بار بزنم مشورت بگیرم از بچه ها😅

خب شما که اونجا زندگی میکنی این چیزا عادیه که فکر کردم ایرانی. اینجا همیشه یک محدودیتهایی هست. اونجا نه و با هر قراری قرار نیست مسئله جدی پیش بیاد. 😕 

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چی کار کنم حالا کلی قسمم داده☹☹😩😩😩😰

میتونه ب بهانه ی مریضی واگیر داره دور از جونت مثل آبله یا ی چیز اینجوری بگی سفرت کنسل شده بعد هم بلاکش کنی.چون ب نظر من دلسوزی نداره همچین ادم گیری.اگ ب شما میخورد ی حرفی ولی ۲ برابر شما سن داره

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
آفرین دقیقا ولی خجالت میکشم همینجوری زرتی بلاکش کنم یهویی😶🙄

از چی خجالت میکشی فامیل که نیست

تو عمرت هیچوقت باهاش چش تو چش نمیشی بابا

اصلا از کجا معلوم مجرده؟؟

ولش کن بابا. عذاب وجدان برا خودت درس نکن

همین الان بلاکش کن ببین چه ارامشی میگیری😁😁

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
یعنی اصلااااا دلم نمیخواد از نزدیک باهاش آشنا شم اصلاااا😩😩😩😩😩

خب رک بهش بگو متاسفانه من دیگه نمیخوام  باهات در ارتباط باشم از اشنایی باهات خوشحال شدم بعدم بلاکش کن 

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...

عزیزم این چیزارو از نتم میشه سرچ کرد درباره محرم وایرانو.....لطفا بهانه خودمونپ ب احترام گذاشتن ربط نذیم کار شماب عنوان حرف با نامحرم مطلقا درست نبوده عزیزدلم.تامیتونی زودتر تمومش کن خوشگل.بخاطر خودت میگن