2733
2739

سلام دوستان عزاداریهاتون قبول

پدرشوهرم خونشون شماله ماهم تو یکی از شهرستانای مشهد که تا شمال 1100 کیلومتر راهه انتطار دارن هر دفعه که تعطیلی چیزی پیش میاد بریم اونجا

ما یکساله ازدواج کردیم تازه هم ماشین خریده بودیم تو این یکسال ما بیشتر از 20 بار رفتیم اونجا و برگشتیم الان کیلومتر ماشین تو این یکسال شده 80 هزارتا ماشین به خرج افتاده خودمون هر سری میریم میاییم تا یک هفته کمر درد اذیتمون میکنه 

از طرفی من کارمندم بخدا هر سری میخوام یک روز مرخصی بگیرم هزاربار منت میشنوم از مدیر دفترمون 

با این اوصاع بی پولی کلی تو خرج میفتیم.. عید قربان بدون اینکه بدونن سه روز مرخصی گرفتیم رفتیم که سورپرایز بشن خوشحالشون کنیم رفتیم و اومدیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باز دو روز به تاسوعا عاشورا به شوهرم پیام دادن که چرا نمیایین دیگه شوهرمم گفته بود اولا ماشین خرابه دوما دستم خالیه پدرشوهرم زنگ زده به شوهرخواهر من ازش پرسیده واقعا ماشین ما خرابه که اونم گفته بود اره 

مادرشوهرم به شوهرم پیام داده که بهتر نیست کلا مارو فراموش کنی پدرش پیام داده که اصلا بفکر ما نیستی دیگه مارو فراموش کن شوهرمم ناراحته که چرا اینا یکم درک ندارند چرا یکبار نپرسیدن تعطیلات جایی دوست ندارید تنهایی برید دوست نداری زنتو ببری یه مسافرت دو نفره فقط منتظرن یه تعطیلی پیش بیاد بگن پاشید بیایید شمال 

بخدا ماهم کم نرفتیم صدای خانواده منم دراومده میگن تو این راهها هر روز در حال رفت و امدید جاده رحم نداره کمتر برید مواظب باشید نگرانیم 

ولی یکبار خانواده شوهرم نگفتن نمیتونید نیایید مواظب باشید کم و کسری ندارید ماشین خراب نیست حوصله راهو دارید مهمتر از همه مرخصی دارید یا نه فقط میگن شما بفکر ما نیستید 

2728

پدرشوهرم به من پیام داده چرا نمیایید منم حقیقتو با احترام و شوخی گفتم که ناراحتم نشن ولی الان یک هفته اس که با ما قهرن به شوهرم میگم پدرمارت فکر میکنن من نمیذارم بری من میگم نه نباید بریم میگه نه اشتباه میکنی ولی پیام پدرشوهرم اینو نمیگه نمیدونم شایدم من اشتباه میکنم 

الان با حودم کلنجار میرم که با گوشی شوهرم همین حرفارو به مادرش از زبون شوهرم بگم ولی میترسم باز ناراحت بشن نمیدونم چیکار کنم ذهنم بدجور مشغوله بدم میاد از اینکه فکر میکنن من از حسودی موقعیت رفتن هم داریم ولی میگم نه نمیریم بقران قسم اصلا درک و فهم ندارند انتظار دارن ما زندگی و کار رو تعطیل کنیم بریم اونجا با اونا بریم گشت و گذار فقط بفکر همون لحظه ان اصلا به این فکر نمیکنن این همه مرخصی میگیریم اگه بیرونمون کنن چیکار باید بکنیم

2738
باز دو روز به تاسوعا عاشورا به شوهرم پیام دادن که چرا نمیایین دیگه شوهرمم گفته بود اولا ماشین خرابه ...

خوش به حالتون استارتر....مادر شوهرم اینا دلشون میترکه که ما نریم خونشون....هی ی ی 

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

چون از اول بشون رو دادی

بشون اجازه دادی هی اظهار نظر کنن

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁

چقدر تو مخ! بهتره خودتونو بزنید کوچه علی چپ! نمیشه که همش به ساز بقیه رقصید

امیدوارم انقدر موفق بشم که بتونم حتی به اونایی که بهم گفتن نمیتونی کمک کنم... اونایی که مسخره کردن و گفتن دلت خوشه... من دارم به هدفم نزدیک و نزدیک تر میشم💪🏽

ول کن بابا 

حالا هم که دوری خودت برا خودت غم و غصه میخری

به تو گفتن بگو اره والا راست میگید . دلمون پوسید ما هم و همش به فلانی میگیمااااا یعنی شوهرت . ولی دستش تنگه و ماشینش خرابه و دیسک کمر داره و ال و بل . 

بیکاری میگیری ب گردن خودت . همه رو بنداز ب گردن شوهرت  اونا از بچه خودشون ناراحت نمیشن . بشنم مهم نیس .چه خبره سالی بیس بار . والا یه عید برید یه تابستون .تمام . دو سال ناراحت میشن قهر میکنن عادت میکنن اما . 

انجام کار درست هیچ وقت اشتباه نیس !
خوش به حالتون استارتر....مادر شوهرم اینا دلشون میترکه که ما نریم خونشون....هی ی ی 

به امام حسین قسم هر سری هم رفتیم من به زور شوهرمو بردم راه دوره اذیت میشه هی میگه نریم ولی میگم گناه دارن پدر مادرن انتظار دارن ولی اینا یک ذره درک نمیکنن 

اگه راه نزدیک بود هر روز اونجا بودیم ولی...

2706