2737
2739

پسرم ۴۰ روزشه و با وزن ۲۰۵۰ بدنیا اومد و الان ۳۲۰۰ هست

هر وقت شیر میخوره و یا فواصل بین شیر خوردن همش بالا میاره.بدون اعراق روزی نصف جعبه دستمال کاغذی مصرف میکنم از بس بالا میاره.یه وقتایی کم و یه وقتایی زیادتره اما جهنده نیست

چند روزی هست واسه دفع خیلی زور میزنه به همین خاطر شیر هم درست نمیخوره.کلا بخاطر همون بالا آوردن هم خوابش معمولا راحت نیست و هی میپره و صدا از خودش در میاره تو خواب

کسی تجربه ای داره که منُ راهنمایی کنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول اینکه حتما ببر دکتر چکش کنه.

بهش عرق نعنا و نبات و ابجوشیده بده.شکم و کمرش روغن زیتون بزن. کم مقدارتر شیر بده. رو سطح شیبدار نگهش دار ‌.زیاد تکونش نده خصوصا بعداز شیر. بلافاصله درازش نکن.

2738
اول اینکه حتما ببر دکتر چکش کنه. بهش عرق نعنا و نبات و ابجوشیده بده.شکم و کمرش روغن زیتون بزن. کم م ...

وااااای نه عرق نعنا و جوشنده نعنا و هر دارویی که حاوی نعنا هس و نبات برا رفلاکس به شدت ضرر داره

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
من دکتر متخصص اطفال بردم گفت رفلاکسش چیز مهمی نیست جون وزن گیریش خوبه خودش خوب میشه اما واقعا کلافه ...

رفلاکس هرچقدرم کم آزار دهنده س من دخترم ۴۸روزشه دکتر رانیتیدین داده و قطره کولیف

خود منم تازه شر کولیک و رفلاکس خلاص شدم

سه تا متخصص اطفال و دو سه تا عمومی و فوق تخصص گوارش اطفال بردم دخترمو پیش هر کدومم چن بار

از چهار ماه و نیمگی غذای کمکی شروع کردم رفلاکسش بهتر شد

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706