2737
2739
عنوان

قضاوت کنید ببینید من اشتباه کردم یا مامانم مقصره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1260 بازدید | 46 پست
اقااا من بهت حق میدم سخته اینجوری ولی سعی کن با زبون مهربونی بری جلو بهتره

مثلا دخترخالم مجرده بابام خوشش نمیاد با اونم برم بیرون.

منم ناراحت میشم از مامانم میگم

دخترخاله با مامانش هر روز گردش خوشی میکنن

تو برام اصلا وقت نمیزاری.

حرف خواهرمو گوش کرد یعنی من مهم نیستم دلم شکست😢

مثلا دخترخالم مجرده بابام خوشش نمیاد با اونم برم بیرون. منم ناراحت میشم از مامانم میگم دخترخاله با ...

نه عزیزم حق باهات نیس ادم هرجا مامانش میره میره دیگه 

خونه خاله هم تفریحه دیگه با مامانت میرفتی

بعدم دیگه سن ازدواجته انقدر به پر و پای مامانت نپیچ

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا دخترخالم مجرده بابام خوشش نمیاد با اونم برم بیرون. منم ناراحت میشم از مامانم میگم دخترخاله با ...

نه اینجوری برداشت نکن عزیزم که خودتو اذیت میکنی فقط.کاش بتونی بشینی منطقی یکم باهاشون حرف بزنی.شاید مامانت مجبور شده شاید به خالت قولی داده بود.توام میرفتی باهاشون

بهترین نیستم اما خودمم

هنوز به بلوغ فکری نرسیدی وگرنه با مادرت اینجوری صحبت نمی کردی. من یه عمر مادرم هر روز بهم گفته ازم متنفره و تو بچگی ترکمون کرده هنوز اینجوری باهاش حرف نزدم. شما دیگه نوبری

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
2728

ببخشید صریح میگم

تقصیر خودته 

بیست و پنج سالته ولی اختیار یه بیرون رفتن ساده رو نداری

ینی چی بابام خوشش نمیاد با دوستم بگردم

مامانم باید ببرتم بیرون 

مگه شما یه انسان بالغ نیستی..؟

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡

مامانت انقدر از خود گذشتگی کرده بخاطره تو که نگو دیگه وقتشه واسه خودش باشه تو هم دیگه سن ازدواجته عزیزم یه درسی کاری کلاسی چیزی واسه خودت دست و پا کن هرجاهم مامانت رفت دوس داشتی باهاش برو

مامانت اگه کار نداشت یا جایی خودش نمیخواست بره تو میتونی بگی بیا بریم فلان جا

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
نه اینجوری برداشت نکن عزیزم که خودتو اذیت میکنی فقط.کاش بتونی بشینی منطقی یکم باهاشون حرف بزنی.شاید ...

اصلا دلش میخواسته بره خونه خونه خالش 

بچه کوچیک نیس که مامانش بخواد اسیر این باشه

2740
خاله خودم نیس ناتنیه دوس نداشتم برم اونجا

خو دیگه دوس نداری نرو غر به جون مامانت میزنی چیکار تا چندسالگی باید به میل بچه هاش رفتار کنه ولش کن

ببخشید صریح میگم تقصیر خودته  بیست و پنج سالته ولی اختیار یه بیرون رفتن ساده رو نداری ینی چی ...

بابام کلن مامانمو هم نمیزاره زیاد جایی بره اخم و تخم میکنه

من دانشجو شهر دیگه ام اونجا دوست اینا دارم

اصلا دلش میخواسته بره خونه خونه خالش  بچه کوچیک نیس که مامانش بخواد اسیر این باشه

عزیزم دقت کردی به حرفاش که اینجوری برخورد میکنی دارن میگن تنهایی نمیزارن جایی بره.ایشونم حوصلش سررفته بوده مادرشونم بهشون قول داده بوده.شما فازت چیه

بهترین نیستم اما خودمم
عزیزم دقت کردی به حرفاش که اینجوری برخورد میکنی دارن میگن تنهایی نمیزارن جایی بره.ایشونم حوصلش سررفت ...

خوب باید مشکلشو حل کنه یعنی چی که تنهایی نمیزارن بره بیرون باید بره صحبت کنه حتی ببرتشون مشاور... 

بابام کلن مامانمو هم نمیزاره زیاد جایی بره اخم و تخم میکنه من دانشجو شهر دیگه ام اونجا دوست اینا دا ...

پس یکم تحمل کن تا بری دانشگاه دوباره

یا به بابات بگو شب ببرین بیرون 

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡
خوب باید مشکلشو حل کنه یعنی چی که تنهایی نمیزارن بره بیرون باید بره صحبت کنه حتی ببرتشون مشاور...&nb ...

منم همینو گفتم.گفتم بشین با مهربونی و بدون دعوا صحبت کن.چون بچه نیستن دیگه هر خانواده قوانین خودشونو دارن 

بهترین نیستم اما خودمم
2706