2733
2739
عنوان

استرس تمام وجودمو گرفته

144 بازدید | 6 پست

۱۸ سالمه ی پسرعمه دارم ک خیلی بی شعوره اینو دوسال پیش نمیدونسم شمارشو از تو گوشی بابام برداشتم و بهش اس دادم دو روز باهاش حرف زدم اونم ن طوری ک مثلا دوس پسرم باشه

اون بم گف ک دوسم داره بعدش من گفتم نمیشه و فراموش کن و دیگ باهاش حرف نزدم اون گف ک دنبالم بود هروقت ک میرفتیم خونشون اس میداد دوباره ولی من جواب نمیدادم تا فراموش کنه ی شب از خودکشی اینا حرف زد منم ترسیدم و برای همیشه باهاش بهم زدم و دیگ جواب هیچی رو ندادم تا اینک اونم ول کرد.قضیه مال دو سال پیشه وقتی ک خام بودم من میدونم ک اشتباه کردم نباید بهش اس میدادم ولی بعدا پشیمون شدم و دیگ تموم شد همه چی میترسیدم بابام بفهمه منو بکشه چون پسرعمم ادم قابلی نیستش.

گذشت و گذشت تا اینک دیشب عموم گفت ک کسیو دوس داری؟ گفتم ن چطور گف من میدونم با فلانی حرف میزدی کم مونده بود گریه کنم گفتش ک من میدونم این چیزا طبیعی هستش اگ قرار بود ب کسی بگم تو این دو سال میگفتم...مطمعن باش ک نمیگم گفتم ن بابا دوس داشتن چیه هیچی نیس بخدا راس میگم گفنم از کجا میدونی گف خودش گفته ک حرف میزدین تازه پسرعمه بیشعورم به عموم گفته ک بهش(ینی من)هزچقد میگفتم بیخیال من شو این رابطه اخرش هیچی نیس ولی میگف ک ن من دوست دارم 

اینم بگم ک وضع مالی ما خیلی خوبه ولی وضع مالی عمم اینا خیلی بد. عموم گف اون اگ تورم بخاد بخاطر پول بابات میخاد ولش کن گفتم بخدا من اصن ب اون فکرم نمیکنم 

فقط ی بچگی کردم ک اس دادم بهش 

الان میترسم ک بابام بفهمه و همه کاسه کوزه ها سر من بدبخت بشکنه ک هیچ تقصیری ندارم ففط از سر نادوووونی اس دادم ب اون بیشعووورر 

بابام اندازه چشاش ب من اعتماد داره نمیخام اعتمادش از بین بره و ناامیدش کنم ک دخترش بده میترسم از اینک عموم وقتی ی اتفاقی افتاد ب همه بگه خودتونم میدونین ک هرچی بشه همه میگن مقصر دختره هس... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بنظرم به مامانت بگو اینطوری خیالت راحتتر میشه مامانتم یه جوری قضیه رو ماسمالی میکنه بابات نفهمه

بعدشم اگه چیزی به بابات گفتن دهنت بازه که میگی اشتباهی نکردم مامان در جریانه

یه جور تلخ آرومم...

به مامانم چی بگم اخه؟ چیکار میتونه بکنه جز اینک دعوام کنه 

هی ب خودم میگم عموم اگ میگف تو این دو سال میگف یکم اروم میشم 

بعدشم ک وااااقعا کاری نکردم 

دعام کنین خانوما توروخدا 

خطمم ک میخام عوض کنم