2733
2734
عنوان

خانوما بیاید کارتون دارم 🥰

247 بازدید | 26 پست

راستش یک موضوعی هست که خیلی ذهنمو درگیر کرده گفتم بپرسم ببینم بقیه چی میگن آیا من خیلی حساسم یا این طبیعیه.ببینید تا حالا چند بار پیش اومده که مقاله همسرم می‌ره بیرون یا میاد اصلا با من سلام یا خداحافظی نمیکنه مثلا اون روز خونه دوستش بودیم که اومد و کلی قربون صدقه زنش رفتنو اینا منم جلو در برا همسرم واستاده بودم که با ذوق سلام کردم ولی جلو همه فقط سرشو تکون داد و و رفت .یا مثلاً میخواد بره جایی چند بار اصلا بام خداحافظی نکرده جلو مادرش یا وقتی تنها بودیم و من اومدم کلی خونه رو گشتم و دیدم وسایلاش نیست .من خیلی به دلم میاد این کاراش در حالی که مثلا میخواد با مادرش یا خواهرش خداحافظی یا سلام کنه کلی بغل و بوسشون می‌کنه.هر چیم حرف میزنم با آرامش باهاش و میگم دوست دارم از بیرون میای جلو در منتظرت باشم من با اینهمه عشق میام استقبالت ولی تو فقط سر تکون دادی دلم میگیره .شما بگین چیکار کنم .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نامزد منم وقتی خونه مادرشم یهو میبینم میره بیرون و اومدنی هم به خانوادش سلام نمیده . خیلی ناراحت شدم بعد دیدم کلا اخلاقشونه داداشاشم اونجورن

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2731

یه مدت بیتفاوت باش وقتی میره خودتو سرگرم کن که انگارنفهمیدی وقتی هم میاد نرو استقبالش تحویلش نگیر خلاصه

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
یه مدت بیتفاوت باش وقتی میره خودتو سرگرم کن که انگارنفهمیدی وقتی هم میاد نرو استقبالش تحویلش نگیر خل ...

این کارو کردم بدتر شد اصلا برای مهم نیست .آهنگ گوش میده عشق می‌کنه حس میکنم مهم نیستم تو زندگیش اصلا

نامزد منم وقتی خونه مادرشم یهو میبینم میره بیرون و اومدنی هم به خانوادش سلام نمیده . خیلی ناراحت شدم ...

شده با خانوادش احوالپرسی کنه با شما نه ؟با همه باشه که مهم نیس ..ولی یک نفر اونم زنش ...خیلی ناجوره

2738
این کارو کردم بدتر شد اصلا برای مهم نیست .آهنگ گوش میده عشق می‌کنه حس میکنم مهم نیستم تو زندگیش اصلا

اصلا دوستت داره؟

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
خودش میگه داره ولی من فکر نمیکنم 

خب شاید اخلاقش همینطوره کلا از اونا که به زن رو نمیدن

بگو گلم منم خیلی ناراحت و عصبیم 

ولش کن عزیزم شوهرت مث شوهر من بی عقله شوهر خودمو میگم بیشعور و بی سیاسته .چهار ساله زنش شدم میگم احمق پیش دیگران باید همدیگه رو ببریم بالا ن اینکه بکوبیم زمین.

مگه حالیش نیشه؟؟

ب بچه اگه یبار این حرفا رو بگی میفهمه ولی شوهر خاک بر سر من😔😔😔😔😔😔😔😔😔

2706