2737
2739
عنوان

از خوبی شوهراتون بگید...کی سورپرایزتون کردن که یادتون نمیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1655 بازدید | 118 پست

یه سال من نتونستم روز مرد واسه همسرم کادو بگیرم وقتس روز زن شد گفتم شاید اونم چیزی نخریده باشه خلاصه روز زن اومد و اصلا خبری از کادو نبود منم یه ذره ناراحت شدم و داشتم به خودم دلداری میدادم. وقتی داشتم خونه رو مرتب میکردم دیدم یه نایلونه که توش یه گوشیه  فهمیدم برای من خریده . 😁 ولی به روی خودم نیوردم تا وقتی لومد خونه و بهم کادو داد 😁

😁😁😁بیاین اینجا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عب نداره همه ی مردا که یه مدل نیستن شاید شوهره توام یه ویژگی های خوبی دیگه ای داره ک ماله ماها ندارن ...

ویژگی خوب زیاد داره خداییش 

ولی واقعا چرا تا حالا سوپریزم نکرده ؟!  

اصلا هدیه خریدنم بلد نیست حتی

2728
ویژگی خوب زیاد داره خداییش  ولی واقعا چرا تا حالا سوپریزم نکرده ؟!     اصلا هدیه خر ...

بعضی مردا اینطورین خب خودت یادش بده از منم نظامی بود اوایل خجالت میکشید بره یه شاخه گل بگیره برام میگفت میخندن ب ادم در این حدددددد بعد انقد زیر گوشش گفتم این چیزا خوبه منو خوشحال میکنه باعث میشه محبت بینمون زیاد بشه الان تو امر سوپرایز استاری شده برا خودش

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 
اولین تولدم بعد عقد  هیچ وقت یادم نمیره هیچ وقت 😊

منم روز عقد تولدم بود محضر کیک خرید شب عقد بعد شام رفتنی کادو داد 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2740
صفحه بعد خاطرشو  نوشتم  بخونش 😊 من شب خواستگاریم شب تولدم بود

ای جان باشه میخونم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2706