2733
2739
عنوان

♥♥♥♥♥اینم کیک خیس من...♥♥♥♥♥

| مشاهده متن کامل بحث + 3442 بازدید | 129 پست
من خیلییی دوس دارم  دوس دارم درست کنم کلا هرنوع کیکی ولی بلد نیستم مدل تزیینم نمیتونم کنم

من خودم تو سایت طیبه خانم تلمذ کردم...استاد تموم هستن ایشون...

تو نت شف طیبه رو سرچ کن.اولین کیکشون کیک ساده اس...دیگه خودت معتاد میشی و میری جلو...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا خیلی بدین قهرم با همتون 😭😭😭😭 من ب بوها حساسم نمیتونم بلند بشم از جام نمیتونم چیزی ک دوس دارمو درست کنم حالم بد میشه الان چ خاکی تو سرم بریزم 😭😭😭😭

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒
2731
2738
یعنی چی ببخشید من متوجه نشدم 

یعنی اینکه من لینک گروهو اینجا میفرستم اما مشکی میشه شما اگر ورش بزنی یا حتی کپیشم کنید توی تل گرامتون گروه نمیاد نمیدونم چرا اینجا اینجوری شاید ممنوعه نمیدونم برای همین از بچه ها میخوام بهم تکست بدن تا بتونم اددشون کنم دیگه راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه

راحته که عزیزم خرما یا رطب رو هسته اش رو بیرون میاری توش مغزگردو میزاری بعد تو بشقاب میچینی ارد رو س ...

آرد با چه نوع روغنی تفت بدم؟

زندگی را باید زندگی کرد آنطور که دلت می گوید  
چطوری تو پلوپز میپزی ؟ خوب پف میکنه ؟

پلوپزو چن دقهقبل گرم میکنم کف و دیواره هاشو روغن و اردمیزنم مایه کیکمو میریزم.درشم دم کن میزارم.

بعله خوب پف میکنه بستگی ب سایز قابلمه ی پلوپزداره دیگه

2706