2733
2739
عنوان

هتل خوب در انتالیا

36747 بازدید | 26 پست
خانمهایی که انتالیا رفتم دنبال یه هتل خوب 5 ستاره در انتالیا هستم .اهل مشروبات نیستم ولی برام مهمه غذاش خوب باشه و ساحا اختصاصی و پارک آبی داشته باشه.میشه راهنمایی کنید
ممنون از راهنماییتون
یارا جون راستش من تو تیر می خوام برم اما بین انتالیا استانبول شک دارم همسرم نشرش رو انتالیا هست.راستی تو این هتلها حمام ترکی و ماساژ هم هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام ونوشه جون
ما هم میخوایم تیر ماه بریم آنتالیا .. میخواستم درباره هتل میراکل بدونم .. غداش هم خوب بود؟ پارک آبی هم داره؟ و دیگه اینکه تو هتل برنامه ی رقص و ... هم داره؟ ایرانی زیاد اومده بود یا کم ؟ ببخشیدا .. ممنون میشم جوابمو بدین.. آخه ما هم تو فکر بودیم که میراکل رو انتخاب کنیم
2738
سلام ببخشید لطفا کسایی که رفتن هتل پورتوبلو یه کم اطلاعات بدن به من
امکانات داخلی هتل چطور بود؟
ساحل اختصاصی داشت؟
جای مخصوص بچه ها داشت؟
فاصلش تا توی شهر آنتالبا با مثلا وسایل نقلیه عمومیش چقدر بود؟
ممنون از لطفتون
سلام آنوش جان هتل پورتوبلو اصلا خوب نیست.اگه میخوای هتل خوب بری هتل میراکل و تایتانیک وتوپ کاپی عالی ان
http://old.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=29563&ChatDate=10-4-1393 مزون سایه (لباس مجلسی شب وعصر ترک)
هتل های ترکیه همشون سایت اینترنتی دارن ...نقشه و فاصله و امکانات هم توش هست .
انتالیا باید هتل خوب بری جون بیشتر وقترو تو هتل میگدرونید . چون جای دیدنی نداره که بخواین بری مدام مرکز شهر .
پرواز رو هم به هیج عنوان ایرانی نگیرید مگر ماهان یا نهایتا ایران ایر باشه
2706