2737
2739
عنوان

اونایی که کورتاژ کردن بیان

83 بازدید | 10 پست

دوستان شماهم چنروز بعد کورتاژ خونریزی داشتین حالت لخته خون تیکه میومد؟تا چنروز؟!

من ۱۱روز پیش کورتاژشدم ،یکهفتع ک خونریری عین پریودی داشتم پریشب ی لخته اندازه بند انگشت اومد،امروز صب لخته خون بزرگتر بو . دوتا اومد ،ایا طبیعیه شماهم اینجوریشد بودین؟ب دکنرم زنگ زدم گف طبیعیه از بقایا احتمالا اومذه

❤. نی نی تودلم پوچ بود😢😢❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره منم تادوهفته اینجوری بودم.اولین پریودی بعدکورتاژهم بازم لخته دفع میکردم

لختها چقدی بود؟هروز تو این دوهفته اینجوریمیشدی؟من دوباره فعلا.

اشکال نداره ؟انقد میترسم

2731
لختها چقدی بود؟هروز تو این دوهفته اینجوریمیشدی؟من دوباره فعلا. اشکال نداره ؟انقد میترسم

برو سونو انجام بده.ممکنه بقایا مونده باشه

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
فردا نوبت دارم پیش دکترم،برم برام سنو بنویسه، بقایا بمونه چی میشه چکارمیکنن؟

من خودم اول قرص خوردم جنین افتاد اما جفت نیفتاد.کورتاژ کردم.اگه بقایا بمونه خدای نکرده باعث عفونت میشه.باید کورتاژ بشی

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
من خودم اول قرص خوردم جنین افتاد اما جفت نیفتاد.کورتاژ کردم.اگه بقایا بمونه خدای نکرده باعث عفونت می ...

من کورتاژ شدم تازه یهفته پیش،قبلش قرصو شباف چیزی مصرف نکردم،

2738
من کورتاژ شدم تازه یهفته پیش،قبلش قرصو شباف چیزی مصرف نکردم،

اها.پس احتمالا دکتر دارو بده تا دفع بشه.من بعداز کورتاژ لکه بینی داشتم.دکتر بهم قرص ال دی داد

اها.پس احتمالا دکتر دارو بده تا دفع بشه.من بعداز کورتاژ لکه بینی داشتم.دکتر بهم قرص ال دی داد

اها.فردا صب میرم پیش دکترم ببینم چی میگه دیگه

اها.فردا صب میرم پیش دکترم ببینم چی میگه دیگه

به امیدخدا.❤