2737
2734
عنوان

مامانم بچه نمیاره😭

6294 بازدید | 46 پست

من ۱۸سالمه

از بچگی عاشششششق این بودم که خواهر برادر داشته باشم ولی مامانم نمیخواد

بابام هم بچه خیلی دوس داره

وضعیت مالیمون هم معمولی رو به خوبه

بابام۴۶ومامانم۴۳سالشه

بنظرتون با این سن میتونن بچه دار بشن؟خطری نداره؟چجوری مامانمو راضی کنم؟تو رو خدا بگین چجوری راضیش کنم

خیلی دلمون بچه میخواد

من تک فرزندم،فردا که بزرگتر شدم و ازدواج کردم،خونه ی کی برم؟کیو دارم باهاش درددل کنم؟

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕

الانم بیاد دیگه تو میشی سنگ صبور و زمان درددل نداری عزیزم...تو این سن سخته و البته حوصله میخواد بچه داری

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

وای به نظرم باید زود اقدام میکردن نکن اینکارو فاصله سنیش با همه خیلی زیاد میشه اذیت میشه اون بچه این من😕

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

اوه خواهر یا برادر هم داشته باشی با اختلاف سنی 18سال به بالا دیگه به دردت نمیخوره بخوای درد دل کنی باهاش

43سال هم میشه بچه دار شد 

بهش منطقی بگو ولی اجبار هم نکن چون اون باید زحمت بزرگ شدنش و بکشه

من ده سال از خواهرم بزرگترم

کاش تک فرزند بودم

آدم یا باید خواهر برادر همسن و سال داشته باشه یا کلا نداشته باشه

فاصله سنی که زیاد بشه میشی مادر دوم اون بچه

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2738
یه دوست خوب پیدا کن  همه خواهر برادرا بعد ازدواج خیلی روابطشون محدود میشه چه بسا بعضی هاشون قه ...

احسنت دقیقا همینطوره دوست خوبم پیدا نمیشه زه نظرم باید تو انتخاب همسرش و خانواده همسرش دقت کنه که یک خانواده گرم چند نفره باشن 

ویلللللکه . تنهایی حالش ببر 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

عزیزم دیگه از سن مامانت گذشته ریسکش بالاست.تنها راه حل اینه که خودت ازدواج کنی و دوجین بچه بیاری اونوقت هیچ وقت اوقات فراقت پیدا نمیکنی خونه کسی بری بزرگ هم شدن تو هر روز خونه یکیشون  برو حالشو ببر.😉

من چی بگم که بچم در اینده نه دایی داره نه عمه داره نه عمو داره ☹☹☹ فقط خاله داره 

ای بابا الان مردم خونه خواهر برادر نپیرن یا حتی خونه پدر مادر چه برسه به عمه و دایی و خاله

خخخخخ
2706