2733
2734
عنوان

خواهر شوهرم زنگ زد راجع به خواستگار شونصد سال پيشم حرف زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1623 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم لایک کنید لطفا 

برای سلامتی پسرم دعا کن بمیرم برات پسر بلبل زبونم که لکنت باعث شد از حرف خسته شی 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥السلام عليك السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ 
2728
من اون موقع ١٥ سالم بوده بچه بودم اصلا بابام نميذاشت شوهر كنم ولي چي جوابش و بدم بنظرت؟

همینا که الان گفتی منطقه بگو و بگو که حرف اونا برام اهمیتی نداره مهم الآنم که عاشق همسر و دخترمم بالاخره دختر پله مردم رهگذر جواب بی ادبی اونو من نباید بدم منم از حرفاشون ناراحت شدم غلط کردن راجب همسر من اظهار نظر کردن 

ببين حسادت نميشه گفت چون من از مامانش شنيدم با زنش عاشق و معشوقن واقعا نميدونم جاي اين حرفا توي مراس ...

منظور به خواهر ومادرآقاهه بود والا این چیزارومردافراموش میکنن میرن سراغ یکی دیگه ولی خواهرومادراشون ول کن نیستن انگارازجواب رداونابیشترناراحتن تاخوده طرف

اتوبوس اسم یه کتابه
2738
بگو مشخصه که ازحسادت گفتن خیلی ام ناراحتی میخاستی همونجاخودت جوابشونوبدی

دیگه از حسادتم نبوده بنده خدا واسش سوال شده ...استارتر میگه طرف یکی از بساز بفروشای تهرانه وضعش عالیه با زنشم عاشق معشوقن .بنده خدا واسش سوال شده که مگه من چی ام کمتر روده ...هرکی دیگه هم بود واسش سوال میشد

همینا که الان گفتی منطقه بگو و بگو که حرف اونا برام اهمیتی نداره مهم الآنم که عاشق همسر و دخترمم بال ...

باور كن ناراحت شدم از حرفشون، شوهر من آدم با عرضه اي هست وضعمونم در حد خودمون خوبه هركاري كني مردم يه حرفي در ميارن

حالا خواهر شوهرم زنگ زده به من كه اينا كي بودن و چي ميگفتن و مگه داداش من چشه و ... منم از همه حا بي ...

بگو ی چیزیبین من و ی بنده خدا بوده دست بر قضا تو. شنیدی کسی هم بخاد شاکی بشه شما نیستی خودتو دخالت نده

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
منظور به خواهر ومادرآقاهه بود والا این چیزارومردافراموش میکنن میرن سراغ یکی دیگه ولی خواهرومادراشون ...

خيلي ناراحت شدم كه خواهر شوهرم شنيد چقدر بي فرهنگن بعضيا

دیگه از حسادتم نبوده بنده خدا واسش سوال شده ...استارتر میگه طرف یکی از بساز بفروشای تهرانه وضعش عالی ...

متوجهم عزیزم ولی میگم به خاهرشوهرش اینطوری بگه که بحث تموم شه

الهم صل علی محمد وال محمد