2733
2734
عنوان

خواهر شوهرم زنگ زد راجع به خواستگار شونصد سال پيشم حرف زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1623 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا خواهر شوهرم زنگ زده به من كه اينا كي بودن و چي ميگفتن و مگه داداش من چشه و ... منم از همه حا بي ...

بگو جانم کاری داشتی؟ وقتی اون حرفا رو تکرار کرد، بگو من چه میدونم به من چه که دیگران چه حرفی زدن خیلی برات مهمه برو از خودشون بپرس، حرف مردم برای من مطلقا مهم نیست.

2728
نه خار نداشت بعضيا ميگن طولاني بود نخونديم

دقیقاااااا 

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2740

من به جای شما بودم میگفتم امونجا جوابشونو میدادی چرا هیچی نگفتی از داداشت دفاع میکردی اونا خلن یه چیزی گفتن تو چرا ساکت بودی .وگه یه نفر به برادر من اینجور گفته بود من حسابش میرسیدم مگه شوهرم چشه اونا اینجور گفتن ....کلا میافتادم رو خواهرشوهرم و دست پیش میگرفتم

خودم بيشتر خجالت كشيدم دلم نميخواست اين حرفا رو بشنوه

بابا خجالت چیه

خواستگاره دیگه این حرفارو نداره

خواهر شوهرت تازه باید خجالت بکشه که میاد از تو مواخذه میکنه اگه چیزی میخواست بگه باید به اونا میگفت مگه داداش من چشه نه اینکه بیاد از تو بپرسه

تو مسئول دهن خواهر  مادر خواستگار سابقت نیستی اونا هم بابات حرفشون از تو اجازه نمیگیرن پس چرا خ ...

من اون موقع ١٥ سالم بوده بچه بودم اصلا بابام نميذاشت شوهر كنم ولي چي جوابش و بدم بنظرت؟

زنگ بزن بگو جونم چی کارداشتی؟

اگر گفت دیدی بهش برخورده

بگو اوناازحسودی مردن که من عروسشون نیستم میسوزن

مهم منم که عاشق شوهرمم و شوهرمم عاشق من خداروشکر زندگی خوبی هم داریم

ول کن عزیزم اینحرفارو 

کلی هم شادباش ملت چششون روته اسی😁😁😁😁😁😁

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...