2737
2739

صبح دخترم زنگ زده بهش میگه مامان جون دلم برات تنگ شده اونم گفت با مامانت و بابات شام بیا اینجا.. دخترم هم کلی ذوق کرده. آخه خیلی به مادر شوهرم وابسته هست... حالا زنگیده میگه مادر دوستم دعوتم کرده نذری.. حالا شما شب میاید خونه ما یا نه؟  😒😒بعد از یک ماه که میخاستیم بریم اینجوری گفت ..حرصم ازش اومده بالا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه حق نداری مادر دیگه رودروایسی نداشته گفته غریبه بود اره باید ناراحت میشدی

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2731

خوب میخواد بره نذری خخخخ شما باهاش برید ..سخت نگیر فردا شب برید ...همین که با دخترت رفیقه خوش بحالت

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2740

فداتشم بگو امشب شما برو ماهم فردا شب میایم.یابگو براشام نمیایم یه نیم ساعتی میایم سرمیزنیم ومیریم.عزیزم زیاد چیزی به خودت سخت نگیر.بی تفاوت بگذر

به امید روزی که خانه ی هر زن امن ترین جای جهانش باشد😚

اون احسان فقط واسه همون شبه شما فرداییشم میتونین برین یا یه روز دیگه ولی دیگه اون احسان دوستش که دیگه برنمیگرده...بگو نمیایم فردا شب اگه هستی مزاحم میشیم...

زیاد سخت نگیر ناراحت شدن نداره عزیزم