2733
2739
عنوان

نماز امام جواد در روز چهارشنبه

180105 بازدید | 38 پست

بلافاصله بعد از نماز عصر بدون اینکه چیزی بگی ۲ رکعت نماز به نیت هدیه به امام جواد میخونی بعد از پایان دورکعت ۱۴۶ مرتبه ذکر ماشاالله ولاحول ولا قوه الا باالله رو میگی العلی العظیم رو دیگه نمیخواد بگی  حتما ۱۴۶ مرتبه باید بگی نه یکی کمتر نه یکی بیشتر بعد از پایان ذکر امام جواد رو واسطه میکنی و حاجتت رو میگی .انشاالله که حاجت رواشین .التماس دعا 

وخدایی که به شدت کافیست .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 

میشه بگی چتد وقت بعدش حاجت گرفتید؟🥺

حاجتتون خیلی سخت بود؟🥺

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو امام حسین عزیزم😭💔         اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻
2731
میشه بگی چتد وقت بعدش حاجت گرفتید؟🥺 حاجتتون خیلی سخت بود؟🥺

آره حاجتم فوق العاده برای من غیر ممکن بود

And God is the best Lily in my world ^^🌱... یا زهرا 💓 ................من و دخترم که تو راهه
2738
آره حاجتم فوق العاده برای من غیر ممکن بود

عزیزم منم هفته پیش خوندم این هفته یه خبرِ خیر راجع به حاجتم گرفتم😍

دعا کن اگر صلاحِ خداست کامل حاجت روا بشم🥺😍🤲🏻

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو امام حسین عزیزم😭💔         اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻
عزیزم منم هفته پیش خوندم این هفته یه خبرِ خیر راجع به حاجتم گرفتم😍 دعا کن اگر صلاحِ خداست کامل حاج ...

واقعا ؟

الکی نیست که این نماز معجزه می کنه 

عالیه 😍😍😍😍😍

And God is the best Lily in my world ^^🌱... یا زهرا 💓 ................من و دخترم که تو راهه
عزیزم منم هفته پیش خوندم این هفته یه خبرِ خیر راجع به حاجتم گرفتم😍 دعا کن اگر صلاحِ خداست کامل حاج ...

ان شاء الله 

نگا نگران نماش رد خور نداره 

هرچی خیره برات رقم می خوره 

توکل به خدا 

😊

واقعا ؟ الکی نیست که این نماز معجزه می کنه  عالیه 😍😍😍😍😍

وااااقعا😍میخوام هر هفته بخونم دیگه 😍

ان شاء الله  نگا نگران نماش رد خور نداره  هرچی خیره برات رقم می خوره  توکل به خدا& ...

ان شاءالله 🥺🤲🏻

ممنونم عزیزم 🌸

2706