2737
2734
ای جاااانم چه چیزایی نوشتین.من بچه اولم دختر بود دومی رو آی وی اف کردم دختر شه بازم.بازم اگه حوصله و ...

ای وی اف هزینه اش زیاده

بگیر نگیر داره 

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

جدول چینی گفت برای من پسره یعنی درسته کسایی ک جنسیت نی نی رو میدونن به اسی بگن تا ببینن درسته..

اسی نگران نباش من شوهرم عاشق پسره بچه اولم ک دختر شد خودم ناراحت شدم ولی الان زندگیمه خیلی شیرینه..الان ک بچه اولته ایشالله بچه دومت جنسیتش فرق داشته باشه..

من الان باردارم دوست دارم از هردوش داشته باشم دعا کنین این یکی پسر باشه بچه ها

خدا جونم مرسی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من وشوهرم برعکسیم،اون میگه دین وایمونتوازدست دادی من خداروقبول دارم،نمازشومیخونه خلاصه که عزیزم ان ...

این دختر دومی همه چیزتون میشه همه چیییییییزتون، حتی از اولی عزیز تر

روزی میاد که میگی خدارو شکرت که به حرفم گوش ندادی و دومیم دختر شد. بببن کی بهت گفتم🥰🥰🥰🥰

رابطه ی دوتا خواهر ی جور عجیب غریبی قشنگه، عاشقانه هاشون هوش از سرت میبره صبر کن به اونجا برسی میفهمی چی میگم 🥰❤

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.

منو شوهرم خیلی پسر دوس داشتیم

تا ی روز خواب دیدم ی دخترم شده ناراحت بودم یهو بچه ی روزه بم گف مامان گفتم جانم گفت میزاری برم گفتم کجا گف قبرستون 

از ترس از خواب پریدم حالم تا چن روز خوش نبود

شوهرم عاشق پسره میگه دخترمون بشه میدیم مامانت 😞

من شادترين دختر غمگين جهانم :)💔
امپولاش و داروهاش چرا عوارض داره دیگه.ولی خیلی دلم میخواست دخترم خواهر داشته باشه.خودم یه برادر دارم ...

خوب چه عوارضی داشته واستون؟چه مشکلی پیش اومد؟چه جالب اولین باره همچین چیزی میشنوم یامیبینم

که دومیشم باآی وای اف دخترکردین

انشالله خواهرای خوبی باشن براهم ودخترای خوبی واسه شما

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
این دختر دومی همه چیزتون میشه همه چیییییییزتون، حتی از اولی عزیز تر روزی میاد که میگی خدارو شکرت که ...

امیدوارم خداازدهنت بشنوه

خیلی غصه خوردم تواین مدت خداکنه خیلی خواستنی بشه این بچه ناخواستم خیلی تودل بروودوس داشتنی

شماازکجاانقدمطمئن میگی؟خودتون دوتادختردارین؟

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2740
امیدوارم خداازدهنت بشنوه خیلی غصه خوردم تواین مدت خداکنه خیلی خواستنی بشه این بچه ناخواستم خیلی تود ...

حتما همینطور میشه مطمعن باش. بله عشقم من دوتا دختر دارم.

سر بچه ی اولم خب جنسیت بدام اصلا نهم نبود

سر دومی حقیقتا خودم دختر دوست داشتم چون خواهر نداشتم و همیشه حسرت خواهر دارا رو میخوردم ، اما همسرم پسر دوست داشت. ینی کلا دوست داشت ی پسر هم داشته باشه و چون بچه ی اولمون دختر بود، دونی رو بخاطر همسرم دلم میخواست پسر بشه. نگران بودم که اگه دختر بشه مثلا از من و زندگیمون سرد بشه یا چه میدونم بچه هارو دوست نداشته باشه و این چیزا😥

اما الااااااااااان روزی هزار مرتبه میگم مرسی که حرفم و گوش ندادی خداااا

همسرم عاشق دخترامونه و این محبتش و بهشون کلی ابراز میکنه. همچنان دوست داره پسر هم داشته باشه ها اما این موضوع رو علاقه ش به دخترا هیچ تاثیری نذاشته و واقعا رابطه شون عالیه🥰

خود دخترام و با هم که نگم برات. ینی اصن نمیدونم چه جوری بگم. عاشق همه ن، انقدر قشششششنگ هوای هم و دارن و بهم محبت میکنن که میخوام براشون بمیرم. این لحظه ها رو با دنیا عوض نمیکنم هرروز بیشتر از قبل به حکمت خدا پی میبرم

مطمعن باش خدا بهتر از چیزی که خودت میخوای و قسمتت کرده عزیزم، مطمعن باش

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
امیدوارم خداازدهنت بشنوه خیلی غصه خوردم تواین مدت خداکنه خیلی خواستنی بشه این بچه ناخواستم خیلی تود ...

مثلا دختر کوچیکم وقتی زودتر از من از خواب بیدار میشه سراغ من نمیاد. مستقیم میره پیش خواهرش. من بیدار میشم میبینم این شکلی ان

این ی نمونه ی خیلی کوچیکشه ها تازه انقدر از این جیزا میبینی 🥰 این لحظه ها برات انقدر شیرینه حس میکنی تو بهشتی اون لحظه🥰🥰

حتما همینطور میشه مطمعن باش. بله عشقم من دوتا دختر دارم. سر بچه ی اولم خب جنسیت بدام اصلا نهم نبود ...

خداروشکر

بمونیدبراهم،انشالله همیشه همین طوررابطه شون گرم وصمیمی باشه سومیتونم یه کاکل پسرباشه جنستون جورشه

من شوهرتونودرک میکنم😅✋

شوهرمنم نیومده عاشقشه توپستای قبلیمم گفتم انگاربچه اولش بودکه واسش باچه ذوقی خریدمیکرد،این همه ناشکری وپسرپسرکردنم ذره ای روش تاثیرنذاشته،جاریم دومیشم پسرشده میگه اصلارومن تاثیرنمیذاره من دخترامومیذارم روچشام یه تارموشونوباصدتاپسرعوض نمیکنم

نزدیک زایمانمه یکی مثل شمامیگه ازاولیتونم عزیزترمیشه خیلی کنجکاومیشم زودترببینمش خیلی کنجکاوم ببینم حسی که بهش دارم تغییرمیکنه یانه

خداروشکر بمونیدبراهم،انشالله همیشه همین طوررابطه شون گرم وصمیمی باشه سومیتونم یه کاکل پسرباشه جنستو ...

اصولا دومیا عزیزترن، نا خواسته ها هم همینطور🥰😁

ببینیش ی تار موش و با صدتا پسر عوض نمیکنی

من خواهر شوهرم دو تا دختر داره، ولی جاریم ی دونه بچه داره اونم پسر🤐😁 کلی سوگلی شده ولی خب من حساس نیستم دیگه چون خیالم از بابت دخترا و پدرشون راحته😊

انشاالله نی نی صحیح و سلامت بیاد تو بغلت ، عشق کنی با دخترات. باور کن ب جایی میرسی که پزشون و همه جا میدی

من الان ب این درجه از عرفان رسیدم😁😉

حتما همینطور میشه مطمعن باش. بله عشقم من دوتا دختر دارم. سر بچه ی اولم خب جنسیت بدام اصلا نهم نبود ...

خداروشکر

بمونیدبراهم،انشالله همیشه همین طوررابطه شون گرم وصمیمی باشه سومیتونم یه کاکل پسرباشه جنستون جورشه

من شوهرتونودرک میکنم😅✋

شوهرمنم نیومده عاشقشه توپستای قبلیمم گفتم انگاربچه اولش بودکه واسش باچه ذوقی خریدمیکرد،این همه ناشکری وپسرپسرکردنم ذره ای روش تاثیرنذاشته،جاریم دومیشم پسرشده میگه اصلارومن تاثیرنمیذاره من دخترامومیذارم روچشام یه تارموشونوباصدتاپسرعوض نمیکنم

نزدیک زایمانمه یکی مثل شمامیگه ازاولیتونم عزیزترمیشه خیلی کنجکاومیشم زودترببینمش خیلی کنجکاوم ببینم حسی که بهش دارم تغییرمیکنه یانه

مثلا دختر کوچیکم وقتی زودتر از من از خواب بیدار میشه سراغ من نمیاد. مستقیم میره پیش خواهرش. من بیدار ...

خیلیم عالی😍😍خداحفظشون کنه