2733
2734
عنوان

دعوای من با بچه های جاری😪

2298 بازدید | 82 پست

بچه ها ما ۴تا جاریم 

دیشب سه تامون پیش هم بودیم سه تامونم بچه داریم 

داداش اخریه عقده 

حالا دیشب یه ساعت پیش هم بودیم همش بچه ها باهم دعوا میکردن دخترمو میزدن خیلی اذیتش کردن جاریامم میدیدن بچمو اذیت میکنن اصلا چیزی نمیگفتن فقط نگا میکردن

دیگه بعد ۱ساعت اعصابم خیلی خورد شد

برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچمو زد یکیشون خیلی پرخاشگره افتاد به جون بچم دندوناشو بهم میفشرد ومیزدش منم دیگه داغ کردم جداشون کردمو داد زدم سردوتاشون اما با عصبانیت 

دخترمو هم زدم😭😭دیگه پاشدم اومدم خونمون 

بعدچند یاعت پشیمون شدم ازکارم پیام دادم به جاری ومعذزت خواهی کردم ولی اون جوابمو نداد به دل گرفته 

حالا چیکار کنم ازدلش دربیارم

اگه بچه ات از باقی کوچیکتره ، نه کار بدی نکردی ( ولی بهتر بود دخالت نکنی )

اما اگه هم سن اوناس ، اشتباه کردی دخالت کردی

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
ارتباطتتو باهاشون كم كن بزار بچه ها بزرگ شن عقلشون برسه شماها هم دعواتون نشه يكدفعه

بابا ارتباطمون کگه بعد عمری نشستیم یکم اونم من دوست نداشتم بمونم دیگه به اصراراون یکی جاری

2738
دیگه خودت بایدحواست به بچه باشه.بهش نشون بدی اگه یکی اذیتش کردازخودش دفاع کنه

بچم اهل دعوا نیس اصلا کسیو نمیزنه فقط جیغ میکشه

درکل بچه ارومیه

بچمو زد یکیشون خیلی پرخاشگره افتاد به جون بچم دندوناشو بهم میفشرد ومیزدش منم دیگه داغ کردم جداشون کر ...

دخترتو نباید میزدی 

همین که داد زدی سر جفتشون کافی بود 

ولی پیام عذر خواهی احتیاج نبود

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
اگه بچه ات از باقی کوچیکتره ، نه کار بدی نکردی ( ولی بهتر بود دخالت نکنی ) اما اگه هم سن اوناس ، ...

ازش بزرگترن اصلا خودمو دخالت نمیدم 

ولی هی میزنه کبودش میکنه دیگه گفتم این دفه بلایی سرش نیاره

ازش بزرگترن اصلا خودمو دخالت نمیدم  ولی هی میزنه کبودش میکنه دیگه گفتم این دفه بلایی سرش نیاره

لزومی نداشت اصلا عذرخواهی کنی 

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
2706