2733
2739
عنوان

بیاین مشخصات دقیق بدم شما حدس بزنین😀😀😀😀😀

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 93 پست
آخه من با توجه به شکم هایی که دیدم هرچی زن باردارشکمش مثل خربزه زده بود بیرون پسر بوده هرچی مثل توپ ...

من اصلا متوجه شکل شکمم نمیشم😕😕😕زیاد ندارم شکم فعلا

داری میای قدمت رو چشمامون کاکل زری مامانو بابا😘😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه من با توجه به شکم هایی که دیدم هرچی زن باردارشکمش مثل خربزه زده بود بیرون پسر بوده هرچی مثل توپ ...

مثه خربزه که میزنه بیرون😂 ولی توشکم یه کارهای مخصوص خودشون میکنن من باحرفای مامانم فهمیدم اون میگفت منو خواهرم توشکمش اون پایین ها بودیم وخیلی وول میخوردیم ولی برا داداشم اینجوری نبوده به طرفه بالا فشاراورده...من برا پسرم که اینجوری بودم از خواهرشوهرام که دختر بارداربودن پرسیدم میگفتن درسته خیلی پایینه از خواهرم هم پرسیدم دختربود گفت پایینه زن داییم هم پسر داره هم دختر به پسرش بارداربود میگفت آره درسته باهم فرق دارن!!! ممکنه خیلیا دقت نکرده باشن ولی هنوز کسی نگفته که اشتباهه...فقط وقتی باردارن باید بپرسی حس میکنی از اول بارداری جنین بیشتر کجا بوده من که پسرم اونقدری بالا بود که دنده هامو فشااار میداد!!

2731
مثه خربزه که میزنه بیرون😂 ولی توشکم یه کارهای مخصوص خودشون میکنن من باحرفای مامانم فهمیدم اون میگفت ...

شکمم از زیر سینم شروع شده ب تپل شدن.اما دقیق نمیتونم بگم باید یکی نگا کنه بگه😐حس میکنم از هم جا بزرگه شکمم تازه دوماهه دیگه اما شوهرم میگه شکمت خیلی بزرگ شده ببخشید اینو میگم میگه از باسنت بزرگتره😂😂😂😂😂

شکمم از زیر سینم شروع شده ب تپل شدن.اما دقیق نمیتونم بگم باید یکی نگا کنه بگه😐حس میکنم از هم جا بزر ...

وای خدا 😂😂😂 فعلا که نی نیت اندازه عدسه بعد شما این همه بدنت ورم کرده😂 فعلا اندازه ی شکم معلوم نیست عزیزم

2740
بله که حامله میشی فقط باید استرست رو دور کنی پریودت چطور بوده؟

نامنظمه الانم ۲۰روزه نشدم 

یا رب بچه لازمم😔😔یارب نظری کن 🔹‏خود خارجیا وقتی یه چیز رو متوجه نمیشن میگن "هَن"بعد تو میگی What ؟؟بهشت زهرای نیویورک خاکت کنن ایشالا😂✋🔸پیاز داغ اینجوریه که تا پای گازی زل میزنه تو چشات میگه نمی‌پزم، تا روتو می‌کنی اونور میگه دیدی حواست بهم نبود سوختم🙄🔹یه جوری عمل زیبایی نکنین که وقتی مُردید ، اون دنیا خدا هم نفهمه کدوم بنده شی😐😑🔸فرض کن ساعت ۹ شب میری مرغ ۳۶ تومنی بخری، وسط راه ۲۰۰ تومنم جریمه میشی! بعد میگن چرا ایرانیا افسرده شدن🚶🏻‍♂️🔹از شرایط ازدواج فقط اصرار فامیلو دارم😀🔸لنت ترمز چقد گرون شده!دوستان خواهش می‌کنم بیاین یه بار متحد باشیمکافیه یه ماه لنت ترمز نخوریمتا ارزون شهکسی از لنت ترمز نخوردن نمرده☺️🔹این ۹۹/۹/۹ دیگه گندش دراومد؛ روی ۰۰/۰/۰ برنامه ریزی کنید. شاید بگید ما که چنین تاریخی نداریم ولی این اشتباهه؛ تحویل سال‌ ۱۴۰۰ می‌شه شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۱۳:۰۷ و بعد از ۱۳:۰۷ وارد سال ۱۴۰۰ می‌شیم و تا ساعت ۲۴ اون شب ما توی ۰۰/۰/۰ هستیم😏🔸گوینده بخش هواشناسی اخبار شدن هم شغل ایده آلیه. کلا ۳ دقیقه سر ظهر میای اونجا. نگا میکنی ببینی هوا ابریه میگی به نظرم امروز بارش داریم. ناهارم همونجا میخوری میری خونه😐👌
وای خدا 😂😂😂 فعلا که نی نیت اندازه عدسه بعد شما این همه بدنت ورم کرده😂 فعلا اندازه ی شکم معلوم نی ...

زیاد بزرگ نیس اما معلومه،اره منم دیدم بعضیا تا شیش ماه اصلا معلوم نیستن اما منو همه بهم شک کردن ب کسی نگفتم اخه😂😂😂فقط شوهرم و خواهرم

من با زنجیر طلا گرفتم اول اینور اونور رفت بعد دایره

یعنی بچه اولت پسره دومی دختر..حالا واقعا اینطوره؟ 

خداوندا مرا ببخش بخاطر همه درهایی که کوبیدم وخانه تو نبود
یعنی بچه اولت پسره دومی دختر..حالا واقعا اینطوره؟ 

من بارداری اولمه.دوماهمه هنوز مشخص نیس چیه 

اینجا یه عده گفتن پسر یه عده گفتن دختر😐

من بارداری اولمه.دوماهمه هنوز مشخص نیس چیه  اینجا یه عده گفتن پسر یه عده گفتن دختر😐

رو مامانت یا خانمهای اطراف که قبلا زایمان داشتن امتحان کن... مامانم اینو از مسن ترای فامیلشون یاد گرفته. لااقل ماکه امتحان کردیم درست بود

من بارداری اولمه.دوماهمه هنوز مشخص نیس چیه  اینجا یه عده گفتن پسر یه عده گفتن دختر😐

انشالله سالم و صالح باشه.. دختر وپسر هردوشون عزیزن

2706