2733
2734
عنوان

معجزه دعای توسل

25190 بازدید | 56 پست

با سلام 

دوستان من اخیرا توی تاپیکی دیدم که نوشته بود خوندن هر روز دعای توسل حاجت میده. 

کسی با خوندن هر روز یا برداشتن ختم دعای توسل حاجت گرفته؟ لطفا اونایی که حاجت گرفتند بیان بگن حاجتش چی بوده ما هم دلگرم بشیم.

چله زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو با توجه به شرایطم خودم نمیتونستم بخونم نائب با ایمانی گرفتم ایشون خوندند و حاجت روا شدم.واقعا هیچکس فکرش رو نمیکرد که حاجتم روا شه.

یکی از نزدیکانم رو به همین خانم معرفی کردم ازدواج کردند ایشون براشون ختم و دعایی انجام دادند ۱۴ روز بعد ازدواج کردند.

حاجت معنوی ای داشتم که بازم ایشون رو زحمت دادم برام ختم قرآنی انجام دادند و به عنایت خداوند حاجتم روا شد.

خواهرم دعایی در منزلش پیدا کرد و این خانم باطل کردند و خواهرم چند ماه هست که زندگیش پر از مهر و محبت شده مثل گذشته.

همسایمون هم میخواست خونه بخره همش گره می افتاد دعای توسل براشون انجام دادن و ختم قرآن ، خونه خریدند بعد صفر میخوان اسباب کشی کنند.

به یکی از دوستان اینجا هم معرفی کردم نمیدونم حاجت روا شدند یا نه.

کسی که خیلی با ایمان باشه و اصلا گناه نکنه هر کاری هر دعایی انجام بده مستجاب هست.متاسفانه گمنام هستند و قدر اینجور جواهرها رو نمیدونیم ، و سر از دعانویسی های کلاهبردار در میاریم.

امیدوارم دلگرمی خوبی بوده باشه 🌼

نسبت به أباعبداللّه الحسین علیه السلام بی تفاوت نباشیم،خدا بی تفاوت نیست ! نسبت به أباعبداللّه الحسین علیه السلامحساس باشیم ، خدا از امام حسین نمیگذرد تو هم نگذر! از کنار امام حسین علیه السلام ساده عبور نکنید ، صحرای محشر هیچکس ساده عبور نخواهد کرد.🔅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آقا خودم تونستم جدیدا با دعای توسل یک ماشین با قیمت خیلی خوب بخرم. راستش من دعای توسل رو به نیت ازدواجم میخوندم و میخونم. این مدت تو دعای توسل واسه خریدن ماشین با قیمت خوب هم دعا میکردم که شد آنکه شد.

انشالله خودم میام بقیه ی نتایج رو در آینده ی نزدیک میزارم. به امید خدا. 

هر کی اینو میخونه واسم دعا کنه لطفا

2731
چله زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو با توجه به شرایطم خودم نمیتونستم بخونم نائب با ایمانی گرفتم ای ...

سلام خواهرم میشه نایب رو به من هم معرفی کنین برای چله زیارت عاشورا حق شناس ؟ خیر ببینی

2738
چله زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو با توجه به شرایطم خودم نمیتونستم بخونم نائب با ایمانی گرفتم ای ...

سلام اگه مقدور هست براتون چنین فردی رو معرفی کنید ممنون میشم .اجرتون با امام حسین

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
2706