2737
2734
وای سیدی تو رو بحق عمه ات زینب از ته دلت برام دعا کن حاجتمو بگیرم 

آره هم بابام هم مامانم هر دو سیدن ولی من خیلییییی بی لیاقتم خاک توسرم😢😢😭حتما دعات میکنم عزیزم چون دعا در حق همدیگه زودتر به اجابت میرسه ان شالله به حق این ماه عزیز به هر آرزویی که داری برسی امام حسین حاجت روات کنه😍😍😍شماهم منو دعا کن

آره هم بابام هم مامانم هر دو سیدن ولی من خیلییییی بی لیاقتم خاک توسرم😢😢😭حتما دعات میکنم عزیزم چون ...

وای سید طباطبایی خوشا به سعادتت ان شاءالله به حق رقیه امام حسین حاجتتو بگیری تو رو به جدت قسم به معجر خاکی زینب از ته دلت دعا کن برام

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای سید طباطبایی خوشا به سعادتت ان شاءالله به حق رقیه امام حسین حاجتتو بگیری تو رو به جدت قسم به معج ...

قربوونت خیلی لطف داری عزیزم😍😍ان شالله ممنوتم ازت😃😘به روی چشم اگه قابل باشم حتما حتما تو همین دل شب از ته دلم دعاات میکنم حاجت روا بشی😘😍

2731
قربوونت خیلی لطف داری عزیزم😍😍ان شالله ممنوتم ازت😃😘به روی چشم اگه قابل باشم حتما حتما تو همین دل ...

ممنونم دستت درد نکنه عزیز دلم 

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
2738

[QUOTE=104356431]ای که همه ی دنیام و پدر و مادرمو فرزندانمو همسرمو همه ی عزیزانمو و همه جیزم فدای مولام صاحب الزمان  ...[/QUOT]

😍😍😍 ادم کیف میکنه از این همه عشق ب مولا

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️

سلام علیکم امروز روز ویژه شروع چله زیارت عاشورا و چله حق شناس است چله آیت الله حق شناس یک مجموعه اعمال عبادی فردی است که شامل ۴۰روز  زیارت عاشورا و دعا ونمازهدیه و نماز زیارت ....پشت سرهم هست تا روز اربعین  که منجر به حاجت روائی قطعی میشه و کلید حل مشکلات بخت گشائی ازدواج مشکلات خانوادگی روحی روانی شفاو...است این عمل قابل نیابت هست اگه نائب خواستین بنده در خدمتم بنده خانوم روحانی، واعظ مجالس دینی مذهبی زنانه ام

سلام علیکم امروز روز ویژه شروع چله زیارت عاشورا و چله حق شناس است چله آیت الله حق شناس یک مجموعه اعم ...

هزینه هم می گیرید چقدر

2706