2733
2734

منم هم دل میخورم هم چنجه و بال

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب بگو از چي حداقل ببينيم چاره چيه ؟

بیخیال بگم الکی قطع دسترسی میشم

فقط دلم یکم شادی میخاد یادم بره

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺
منم هم دل میخورم هم چنجه و بال

الان چه وقت گفتن این حرف بود؟دلم خواست😭

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
بیخیال بگم الکی قطع دسترسی میشم فقط دلم یکم شادی میخاد یادم بره

خاطره خودمو میگم بخندی‌. ۱۴-۱۵ سالم بود با بابام رفتن داروخونه. دیدم یه جعبه گذاشتن فکر کردم آبنبات رنگی هست از این مکیدنی ها واسه سرماخوردگی. گیر دادم که بابا بخر. اونم محل نداد به ادامه صحبتش با مسئول اونجا پرداخت! منم گفتم خودم میرم برمیدارم میزارم جلوش مجبور شه حساب کنه. رفتم انتخاب کنم که دیدم بعلهههههه. ابنباتی در کار نیست. هنوز یادم میافته چطور آویزون شده بودم جلو مسئول اونجا که بابا من از اونا می‌خوام سه ساعت میخندم😅

2738
خاطره خودمو میگم بخندی‌. ۱۴-۱۵ سالم بود با بابام رفتن داروخونه. دیدم یه جعبه گذاشتن فکر کردم آبنبات ...

به به 😂😂😂😂😂

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺