2737
2739
سلام
مامان های مهربون
کسی تجربه سفر با در بارداری با ماهان ایر رو داشته؟؟؟؟؟؟؟
نیاز به نامه از دکتر هست؟؟
اصلا لازمه بگیم بارداریم؟؟؟؟؟؟؟
اگه بدونن رسیدگی خاصی انجام میدن؟؟؟یا جای راحت تری در نظر میگیرن؟؟
سلام
من تو هفته 29 با ایران ایر پرواز داشتم
نامه دکتر هم داشتم (چون بهم گفته بودن از هفته 28 به بعد نامه دکتر می خواد)
ولی به کسی نگفتم باردارم
بازرسی فهمید اونم چیزی نگفت
نامه هم به دردم نخورد
البته من کلا با پرواز مشکلی ندارم خدا رو شکر . آخه بعضیا حالشون به هم می خوره یا می ترسن
در هر صورت بهتره به دکترت بگی
هرچند دکتر من می گفت پرواز مشکلی ایجاد نمی کنه
.......................یا صاحب الزمان !فرزندم را نذر یاری قیام تو می کنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن! ................... خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من18هفته بودم رفتم با ماهان کربلا هیچ کی که نفهمید حامله ام و کسی گیر نداد نامه هم نداشتم.البته شایدم فهمیدن اما چیزی نگفتن.
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
2731
من داشتم ، دقیقا هم ماه پنجم نیازی نداشت برگشتم هم ایران ایر بود اون هم چیزی نخواست به شرطی که اونقدر شکمت بزرگ نباشه که فکر کنن ماههای اخری اگه یه سونوگرافی داری محض اطمینان با خودت بردار
کار ما شاید اینست که میان گل نیلوفر و قرن پی آواز حقیقت بدویم ...
حالا حتما باید بری؟ چه کاریه؟ به نظر من این 9 ماه رو آدم نباید ریسک کنه، حتی اگه هیییییییچچچچچچچچچچچچ مشکلی نداشته باشه. یه درصد احتمال بده که در طول مسیر هوا بد باشه و هواپیما تکونای بد بخوره. اگه می تونی نرو
2740
منم دیروز از دکترم واسه برواز سوال کردم هفته ١٣ هستم
کفت اصلا
اکه بری مسیولیتش با من نیست
جون اختلاف فشار اون بالا برات شدیدا ضرر داره

در ضمن من قبلا خیلی مسافرت با هوابیما میرفتم تقریبا ماهی دوبار
اما الان منع شدم