2737
2734
متوجه سوالتون نشدم.

سوال اینه که فیلم روز واقعه از رو حقیقته؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سرچ کردم ب وهب رسیدم ک شباهت دارن کمی با مردنصرانی روزواقعه ولی همون نبود

متوجه شدم.دو تا نقل وجود داره در این باره.یکی اینکه شهید میشه در واقعه کربلا.و یکی که بعد از واقعه عاشورا میرسه،اولی درسته‌.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
متوجه شدم.دو تا نقل وجود داره در این باره.یکی اینکه شهید میشه در واقعه کربلا.و یکی که بعد از واقعه ع ...

اخه کلا شرایط هاهم فرق داره ک اون مادر وهمسرش اونجابودن این صدامیشنوه میره وپیدامیکنه همون وهب هست؟ 

اخه کلا شرایط هاهم فرق داره ک اون مادر وهمسرش اونجابودن این صدامیشنوه میره وپیدامیکنه همون وهب هست؟& ...

بله.نقل ها مختلفه.از این دسته مسائل کم نداریم در تاریخ.چند نقل کاملا متفاوت که باید با توجه به راوی موثقترین رو انتخاب کرد.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
بله.نقل ها مختلفه.از این دسته مسائل کم نداریم در تاریخ.چند نقل کاملا متفاوت که باید با توجه به راوی ...

گلم میشه اوناروبرام بفرسید بامنابعشون اخه من فیلم روز واقعه روایتشو جایی پیدانکردم 

2740
گلم میشه اوناروبرام بفرسید بامنابعشون اخه من فیلم روز واقعه روایتشو جایی پیدانکردم 

آخر همین فیلم منابع رو ننوشته؟

من الان چیزی یادم نیست.اگر پیدا کردم به روی چشم.

من اصلا در جریان داستانش نیستم 

ولی پدربزرگ خدابیامرزم تو اون فیلم بازی کردن یه تیکه از فیلم که ایشون رو اسب هستن و شمشیر بهشون میزنن و دستشونو قطع میکنن باید از رو اسب بیفتن.پدربزرگم چون دستشون تا ارنج قطع بوده اینجور نقشی رو بهشون داده بودن

یه تیکه از این فیلم رو تو شهر ما(بافق) ساختن

ماه من است او H
ممنون گلم ولی فوت شدن پدربزرگم ۳ سال پیش😔خدا سایه های سرتون رو براتون نگه داره🌹❤

وای ببخشیدناراحتتون کردم خدابیامرزتشون منم بابابزرگ مامان بزرگام فوت شدن خدا رفتگان همه رو بیامرزه برامام بااونا  

2706