2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بودن کسانی که رفتن اما نرسیدن. اما یکی بوده که بعد از ظهر میرسه که امام حسین کشته شده بوده. داشتن خیمه ها رو غارت میکردن که رفت و جنگید باهاشون و کشته شد

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
یعنی چی؟ خب فقط ایده گرفتن از یه موضوعی هست که واقعا اتفاق افتاده جزییاتش شبیهش نیس عزیزم

اخه اصل قشنگی فیلم ب هموناس ک جزعیاته بهش ندامیاد میشنوه میره و میبینه امام میدونسته میادبراش اسب گذاشته و خیلی چیزا

بودن کسانی که رفتن اما نرسیدن. اما یکی بوده که بعد از ظهر میرسه که امام حسین کشته شده بوده. داشتن خی ...

اخه توفیلم پیرمذده گفت امام اگر شمشیرلازمت بودمیگفت فقط گفته اسب بدید ونجنگید و فقط دید 

اخه اصل قشنگی فیلم ب هموناس ک جزعیاته بهش ندامیاد میشنوه میره و میبینه امام میدونسته میادبراش اسب گذ ...

خب این واقعیت داره که امام حسین وقتی یاری میخواد صداش به گوش اونایی که لایق بودن میرسه

و این رو توی فیلم پیاده کرده

خب این واقعیت داره که امام حسین وقتی یاری میخواد صداش به گوش اونایی که لایق بودن میرسه و این رو توی ...

گلم داستان همین روز واقعه رو تاریخشو سرچ میکنم پیدانمکنم حقیقتشوازکجابخونم

وهب سریال مختار میگن همینه تونت ولی خب اون کامل فرق داره ک اون شهیدمیشه وداستانش فرق داره

متوجه سوالتون نشدم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
اخه توفیلم پیرمذده گفت امام اگر شمشیرلازمت بودمیگفت فقط گفته اسب بدید ونجنگید و فقط دید 

نمی دونم این واقعیه یا نه. اون مردی که عصر عاشورا میرسه مسلمون بود

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706