2733
2734
عنوان

خوشگل ترین دختری که تا حالا دیدین کیه عکسشو بزارین اول خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 8147 بازدید | 269 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشمای اینو خیلی دوست دارم لهنتی

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...
به یه چیزی شک کردم من خیلی تا بحال عکس گذاشتم اینجا اما وقیح فقط ۳تاشو داشت اما دیشب یه عکسی ک ۱سال ...

مطمئنا خیلیا از همین سایت هستن که عکس میدن بهش

مخصوصا اونا که تاپیک میزنن

مرد وقیح هم وجود نداره ،یه زنه 

ولی نمیدونم چی گیرش میاد؟🧐🤔🤔

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
2728
😔

عزززیززمم ول کن بابا هیچ پخی نمیتونه بخوره عکسا منم ورداشته اول نارحت شدم ولی بعد گفتم به یه ورم🤷‍♀️

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
چشمای اینو خیلی دوست دارم لهنتی

اره چشاش یه رنگ خاصه لباشم همینجور 

راستی موهاش خدادادی فره مگه نم؟؟؟😃😃

تازه وارد نیستم   کاربریم مال سال نود و هفته امروز تاریخ هیجده نود و هشت کاربری قبلیم تعلیق شد با یه اکانت دیگه اومدم .......  خانه ات را باد برد توهنوووووووووووووووووووزم نگران وزش باد,در موی منی؟؟؟؟!!!                                                            گفتند که او عااااااشق گیسووووی بلند است......... موی من از عصر همان روز بلند است
2740
مطمئنا خیلیا از همین سایت هستن که عکس میدن بهش مخصوصا اونا که تاپیک میزنن مرد وقیح هم وجود نداره ، ...

دقیقا، چ بسا کاربرای قدیمی باشن والا خودمون باید عقل داشته باشیم عکس نزاریم ک متاسفانه خانوما زود جوگیر میشن 😣🤐😂😂😂😂😂😂

دقیقا، چ بسا کاربرای قدیمی باشن والا خودمون باید عقل داشته باشیم عکس نزاریم ک متاسفانه خانوما زود جو ...

😂😂😂اره اما یه ب تخ م م بگو ورد شو

والا میخواد چی بشه

ما قرن ۲۱ ایم دیگه

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
2706