2737
2739
عنوان

خوشگل ترین دختری که تا حالا دیدین کیه عکسشو بزارین اول خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 8147 بازدید | 269 پست
کدومشون

جسیکا آلبا

خدا، گاهی به صورت لیوانی آب خنک است، گاهی به صورت پسرکی که به روی زانوان شما می جهد، یا زنی افسونگر و یا فقط به صورت یک گردش کوتاه سحری. خوشا به سعادت کسی که بتواند او را در زیر هر نقابی بشناسد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من جگوارم پلنگ عمته

عمه من شیر ماده س

تو کلا مث اینکه عشق پلنگی از اون بادکرده هاش😂😂😂😂

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

وایییی    چقد خندیدم

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2731
بچه ها من تازه واردم.  البوم وقح چیه.  توروخدا شب وروز دارم بهش فکر میکنم

هیچی یادت باشه هیچ وقت عکستو نزاری ک وقیح در کمین است

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2738
وقیح کیه.   البومش دست کیه؟

هیچی جدیش نگیر یک ادم روانی ک لذت دیگران سود میبره چیز مهمیم نیست نصف عکساشو از اینستا برداشته

اینم منم ،بگین ماشالله چشمم نزنین😍😂😂😂 طبیعی بدون عمل

کوشی

وقیح کیه.   البومش دست کیه؟

یکیه عکس کاربرا روبرمیداره البوم درست میکنه

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
جسیکا آلبا

صورتش شده خربزه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
صورتش شده خربزه

خوب نیست

بچه ها من تازه واردم.  البوم وقح چیه.  توروخدا شب وروز دارم بهش فکر میکنم

الان که دیگه همههههه عکس میذارن اینستا

ترسیدن از وقیح مسخره اس

البته فقط اونا که نمیخوان کاربریشون شناسایی بشه باید مراقب باشن

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
2706