2733
2734

والا من که تا الان دندون رو جیگر گذاشتم دکترم هفته پیشگفت رنگ موی گیاهی می تونی بزنی ولی بازم گفتم چه کاریه بذارم بعدش دیگه آخه گیاهیا فیتوئه که گرونم هست لامصصصصصصب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی ریسکه 

اصن توصیه نمیکنم

یکی بود رنگ کرد بچش دور از جون بچه شما کور دنیا اومد راست یا دروغ گفتن از تاثیر اون مواد شیمیایی بوده

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)
من حتی هفته اخرم جرات نکردم رنگ کنم بنظرم بهتره رنگ نکنی

هفته آخر دیگه مشکلی نداره کلا ماه اخر میشه رنگ کرد دکتر من گفت هنوز از نظر علمی ثابت نشده که واقعا ضرر داره یا نه

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏
2738

اینجاهمه میگن نه

ماه اخرکه مشکل نداره 

اگه خاستی ماه اخریاهفته اخرحتمارنگ کن چون بعدش خونریزی داری وهورمانات بهم ریخته وشیردهی داری کلاتا2ماه رنگ نمیگیره موهات

منم13هفته م موهام دکلره س پاینشون ودورنگی شده اصلاخوشم نمیادنمیدونم چیکارکنم

من اخرماه هشتم دکترم گفت میتونی رنگ کنی منم هایلایت کردم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خب شما که دکترت گفته رنگ کن دیگه چرا میپرسی😑

بخاطر اینکه میخام مطمن شم ببینم کسی بوده رنگ کرده باشه و مشکلی پیش نیومده باشه تو اینترنت هم سرچ کنید یجاهایی نوشته مشکل ایجاد میشه یه جاهایی نوشته مشکلی نداره ببخشید وقت شما رو گرفتم 

اینجاهمه میگن نه ماه اخرکه مشکل نداره  اگه خاستی ماه اخریاهفته اخرحتمارنگ کن چون بعدش خونریزی ...

باید بزارم ماه آخر رنگ کنم پس