2752
2734
البته بیشتر هستن کودک درونم کتاب خوبیه و کتاب استیو هاروی که در مورد روابط زن و مرد هستش

ممنون گلم کتاب سمت چپ اولی اسمش چیه؟ 

از این کاربری دو نفر استفاده میکنن❤️😊......‏دختر باید کمرباریک باشه؟ مگه استکانه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بنویس تا اتفاق بیفتد چطوره منم دارمش ولی هنوز نخوندم

اگر داریدش بخونیدش اما شفای زندگی عالیه و کتابهای استر هیکس و آبراهام چون دقیتر آموزش میدن و شما میفهمید چیکار باید انجام بدید....من یک کانال کتاب دارم که کتابهای این سبکی بصورت صوتی و پی دی اف میزاره 

وای این نیمه ی تاریک خیلی شنیدم مهمه شما تونستی تمریناتشو انجام بدی یا نمیه تاریک خودتو کشف کنی؟

من تمریناتشو انجام میدادم البته باید همیشه انجام بدیم خیلی جالبه همه جا صحبت از خویشتن دوستی توی فصل ۸ یا ۹ کتابم آخر سر بهش میرسیم کشف نیمه تقریبا سادست فقط قبول کردنشون سخته😬

2706