2737
2734
عنوان

کیا مظلومند؟

179 بازدید | 26 پست

تصمیم گرفتم مظلوم باشم. 

پر رو نیستم بهیچ وجه ولی در برابر اقدامات همسرم و خانوادش همیشه اعتراض میکنم.

حالا که تا الان راه بجایی نبرده اعتراضات من، مظلوم باشم بهتره.

بنظرتون میتونم مظلوم باشم؟ چه جور میشه مظلوم بود؟ 

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

صبور نیستم. وقتی اذیت میشم اعتراض میکنم. بعد زبونشون درازه و من همیشه متهمم. چه فایده؟

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

ته هر ماجرایی من متهم هستم از نظر همسرم.

دیگه خسته شدم

کسی هست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همیشه سکوت میکنم اگر هم خیلی ناراحت بشم یا سنگین میشم یا با آرامش حرفم میزنم خیلی جواب میده چون اوایل همش اعتراض میکردم من میشدم آدم بده ولی الان نه من شدم آدم ساده و آروم و مهربون

2728

با مظلوم نمایی آخه؟! در واقع میشه گفت بعد یه مدتی که آدم هی اعتراض می کنه و میگه و می گه و می گه و کسی نمی فهمه و نمیشنوه، خود آدم دیگه بی تفاوت میشه، می گه بگم چه کار، می گن: از دست عزیزان چه بگویم، گله ای نیست، ور هست دگر حوصله ای نیست💐

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖
با مظلوم نمایی آخه؟! در واقع میشه گفت بعد یه مدتی که آدم هی اعتراض می کنه و میگه و می گه و می گه و ک ...

عاشق امضاتم

2738
عزیزم تو دیگه هیچوقت مظلوم نمیشی ....تو باید اونا برات بی اهمیت بشن و دوری کنی از اونا و بحثاشون

چرا؟

خودم مثل تو فکر میکنم. البته به خانوادش چیزی نمیگم ولی کلا ادم مظلومی نیستم. یعنی نمیشه مظلوم بشم؟

من فق قیافم مصوم و ارومه از نظر اخلاقی اونتوری نیسم 

همینم خوبه

من برعکس قیافم اصلا مظلوم نیست. یعنی همیشه از مظلوم بودن بدم می امده.

من همیشه سکوت میکنم اگر هم خیلی ناراحت بشم یا سنگین میشم یا با آرامش حرفم میزنم خیلی جواب میده چون ا ...

دقیقا اینی ک میگی نیستم. دوس دارم بشم. تو ذاتت بوده شما؟

من همیشه سکوت میکنم اگر هم خیلی ناراحت بشم یا سنگین میشم یا با آرامش حرفم میزنم خیلی جواب میده چون ا ...

همسرم خودش این مدلیه ک سرسنگین میشه

رکوررد سرسنگینی مال اونه. من به گرد پاشم نمیرسم. 

یا سرسنگین و قهره یا وحشتناک داد میزنه. این وسط گاهی هم مثل ادمیزاده رفتارش. همیشهذهم حق با خودشه

بخدا خسته ام. کاش راهی بود رها میشدم از دستش

روز عاشورا دعای من اینه ....

خودم همیشه زمزمه لبمه. ولی کاش اثر میذاشت

ماها همه مون هم ظالمیم هم مظلوم، بد نیست زوم کنیم روی قسمتی که خودمون ظالمیم و نذاریم ظالم باشیم نه اینکه بیایم روی بعد مظلومیت خودمون کار کنیم. 💐

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖
2706