2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

رشته اش چیه؟ 

شهرتون کجاست؟

هدفت مدرکه یا علاقه به رشته ات هست؟

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2728
اره اون فقط در حد ثبت نام و امتحاناشه فقط 

آزادو بری بهتره دور از دانشگاه بودن نمیشه درس خوند پاس کرد منم آزاد میرم تهران

فکر کردن از روی تعصب ناشی از تربیت ذهنی است که فضایش را به اجاره افکار و باورهای دیگران داده است.
آزادو بری بهتره دور از دانشگاه بودن نمیشه درس خوند پاس کرد منم آزاد میرم تهران

نه مجازیه کلاساش از اون نظر مشکلی ندارم بخاطر مدرکش نمیدونم معتبره یانه

دوست دارم دیوونه 

منو شوهرمم بخاطر مشغله هایی که داریم مجازی زدیم و هر دو هم مجازی قبول شدیم 

شوهر منم علم و صنعت تهران در اومده. 

اگه شهرتون با تهران فاصله داره به نظرم اذیت میشی. 

نگفتی رشته ات چیه؟

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2738
منو شوهرمم بخاطر مشغله هایی که داریم مجازی زدیم و هر دو هم مجازی قبول شدیم  شوهر منم علم و صنع ...

آخه مجازی خب میگن نیازی نیست بری دانشگاه فقط ثبتنامه یانه

دوست دارم دیوونه 

مجازی معتبره دانشگاهشم خوبه دولتیه. آزاد خرجشم زیاده دیگه ولی اگه مسریت واقعا دوره به نظرم برو آزاد.

اره فقط امتحانا و ثبتنام هست تو مرکز اکثر استانا هم امتحانت برگزار میشه حتی لازم نیست بری تهران

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
اره فقط امتحانا و ثبتنام هست تو مرکز اکثر استانا هم امتحانت برگزار میشه حتی لازم نیست بری تهران

خب خیلی خوبه همینو میرم اخه وقت نمیکنم برم سر کلاس 

دوست دارم دیوونه 

اگه بخاطر آموزش های استاد میگی برات سخت میشه نبودنش. من توی نت سرچ کردم نوشته بود کلاس ها مجازیه و توی اینترنت سر ساعتی استاد آنلاین میشه و و درسشو میده بچه ها هم سوالاشونو میپرسن. اگه هم نتونستی سر کلاس مجازی حاضر بشی فیلمشو ذخیره میکنن توی سایتش. 

2706